פרטים חדשים על סדרת מלחמת הכוכבים שבוטלה

ראיון שפורסם באתר Venture Beat חושף כי הייתה מתוכננת סדרת טלוויזיה של סטאר וורס, שתתאר את קורות חייו של הקיסר פלפטין לפני שהפך לרשע

המותג של מלחמת הכוכבים החזיר עטרה ליושנה בזכות יציאתו לקולנוע של מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר, אבל מתברר כי החבר'ה של LucasArts תכננו במקור לחזור אל המסך עוד ב-2005 עם סדרת טלוויזיה לייב אקשן שתקדים כרונולוגית את טרילוגיית הסרטים השניה.

את הדברים חשף קורי באלרוג (Cory Balrog), כיום במאי של משחקים מוכרים כמו God of War, בראיון לאתר Venture Beat שפורסם במהלך סוף השבוע האחרון. בחלק ספציפי מתוך הראיון הוא מספר על הקריירה שלו ב-LucasArts ועל המאמצים להפיק סדרה שתתמקד בקיסר פלפטין ותתאר את האירועים שגרמו לו להתדרדר אל הצד האפל.

"כאשר עבדתי אצל לוקאס הרשו לי לקרוא את התסריט של סדרת הלייב אקשן של מלחמת הכוכבים לטלוויזיה", מספר באלרוג בראיון. "זו הייתה אחת החוויות הגדולות בחיי. פיתחתי הזדהות עם הקיסר. הם הפכו אותו לדמות סימפטית שנפגעה על ידי גנגסטרית כלבה חסרת לב שהרסה אותו כאדם. כמעט בכיתי כשקראתי את התסריט. זה אותו קיסר שיורה ברקים מהאצבעות. עבדו עליו הכותבים של 24, והם כותבים מצויינים". באלרוג הוסיף כי לבסוף הם ירדו מהרעיון משיקולי תקציב

לפני כמה שנים היו שמועות על סדרה של מלחמת הכוכבים לטלוויזיה בשם Star Wars: Underworld, אך הן לעולם לא אושרו על ידי שום גורם רשמי. סביר להניח שזו הסדרה עליה באלרוג מדבר בראיון. באופן אישי, זה יכול היה להיות מעניין מאוד לראות את הדמות של פלפטין כאדם טוב לשם שינוי, מאחר ובכל הסרטים בהם הקיסר מופיע הוא לא פחות מרשע טהור וחסר מעצורים.

עכשיו כשהמותג בידיים של דיסני, ויש לה את כל הסיבות והכוונות שבעולם לעבות את העולם הזה כמה שיותר, אנחנו יכולים רק לקוות שהיא תרים את הכפפה ולא תשאיר את המעריצים אכולי קנאה בבאלרוג.

תגובות

במאמר זה

נגישות