דלף התסריט של ג'וס ווידון לסרט של וונדר וומן שבוטל

מתברר כי וונדר וומן של ג'וס ווידון הייתה שונה מאוד באופיה מהדמות שגל גדות מגלמת על המסך, כמו כן יש הבדלים משמעותיים בעלילת המסגרת בין הגרסאות

הרבה לפני שידענו בכלל מה זה יקום סינמטי והרבה לפני שמישהו בהוליווד חשב בכלל ללהק את גל גדות לתפקד, ג'וס ווידון כתב גרסה משלו לסרט של וונדר וומן. בסופו של דבר הפרוייקט בוטל, אך מהיום תוכלו לעיין בתסריט שלו אחרי שהוא דלף אל הרשת.

התסריט נכתב בשנת 2006 על ידי ג'וס ווידון עצמו, מי שהיה בזמנו הבחירה הנכונה לסרט מסוג זה אחרי שהוכיח את יכולותיו עם באפי קוטלת הערפדים בהבאת דמויות נשיות חזקות אל המסך.

הבדל מרכזי בין התסריט של ווידון לבין זה שנכתב על ידי ג'נקינס ועתיד להגיע אל אולמות הקולנוע בעוד שבועות ספורים הוא עלילת המסגרת – בעוד הסרט של ג'נקינס יתרחש בתקופת מלחמת העולם הראשונה, הגרסה של ווידון אילו הייתה רואה אור יום הייתה מתרחשת בכלל בתקופה המודרנית של ימינו. הבדל מעניין נוסף בין הגרסאות הוא שוונדר וומן של ווידון היא בעלת אופי יהיר, מפונקת וחמומת מוח – ההיפך הגמור מהגרסה הנוכחית.

במחשבה שניה, אולי זה מזל שהסרט לא יצא בזמנו. הסיבה לכך שהביטול לפני עשור עשוי לשחק לטובת הצופים היא שכיום סרטים מבוססי קומיקס מקבלים תקציב הרבה יותר גדול מבעבר בעקבות ההצלחה הקופתית העצומה של סרטים מסוג זה, דוגמת הנוקמים (1.51 מיליארד דולר), קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים (1.15 מיליארד) ואיירון מן 3 (1.21 מיליארד).

סרט הסולו הראשון של וונדר וומן יגיע אל אולמות הקולנוע בראשון ליוני.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות