צפו: טריילר חדש לסרט הסולו של באמבלבי

הטריילר של באמבלבי, הסרט החדש בסדרת הרובוטריקים, מציג את היחסים שנרקמים בין הרובוט שהופך לחיפושית צהובה לבין נערה שמוציאה אותו ממגרש גרוטאות

באמבלבי / Bumblebee

האם סרט הסולו של באמבלבי, שמציב במרכז את הרובוטריק האילם והמקסים שהופך למכונית חיפושית צהובה, יצליח לעצור את ההתדרדרות של מותג סרטי הרובוטריקים בקופות, בביקורות ובעיני הקהל? עושה רושם שאולפני Paramount Pictures משקיעים רבות בסרט הזה בתקווה שהוא יציל את המצב ומוציאים לו טריילר נוסף.

בסרט החדש חוברת צ'ארלי, נערה שמגולמת על ידי השחקנית היילי סטנפילד (המדבבת של גוון ב-Spider-Man: Into the Spider-Verse), אל באמבלבי אחרי שרכשה אותו בתור הרכב הראשון שלה ממגרש גרוטאות. מהר מאוד מתברר לה שמה שהיא הביאה הביתה הוא יותר מרכב חיפושית בצבע צהוב אלא רובוטריק אינטליגנט וחמוש, מה שכמובן מסבך את כל העניינים לחלוטין בדמות הסוכן הממשלתי בארנס (ג'ון סינה) שמנסה לתפוס אותו.

מבחינה כרונולוגית, עלילת הסרט מתרחשת בשנת 1987, מספר שנים לפני אירועי סדרת הסרטים המרכזית של רובוטריקים. מי שבכל זאת מתגעגע לדמויות של הסרט המקורי יוכל לקבל נחמה קלה בדמות שדר של אופטימוס פריים שמגיע לידי באמבלבי בטריילר המצורף מעלה.

שינוי חשוב שנעשה הוא החלפת הבמאי. עד כה כל סרטי רובוטריקים שיצאו לקולנוע בשנים האחרונות בויימו על ידי מייקל ביי. באמבלבי יהיה הראשון שיופק בלעדיו, כאשר במקומו על כסא הבמאי עתיד לשבת טראביס נייט (Travis Knight), במאי סרט האנימציה המצליח של קובו ושני המיתרים. יהיה מעניין לראות כיצד שינוי זה ישפיע על התוצאה הסופית שתגיע אל המסך הגדול.

באמבלבי יגיע אל אולמות הקולנוע במהלך חודש דצמבר הקרוב.

תגובות

במאמר זה

נגישות