שני קומיקסים חדשים של סטארקראפט צפויים לצאת ב-2019

שני הסיפורים החדשים צפויים לצאת בתחילת שנה הבאה. על מלאכת כתיבת העלילה הופקדה ג'ודי הוזר, אחת מהכותרות של "דברים מוזרים" הפופולרית בנטפליקס

סטארקראפט

מעריצי סטארקראפט אמיתיים יודעים שמדובר ביותר ממשחק אסטרטגיה פופולרי, אלא עולם שלם מלא בדמויות ובסיפורים מעניינים. המפתחת המשחק, חברת בליזארד, חתמה על שיתוף הסכם פעולה עם הוצאת הקומיקס המפורסמת Dark Horse כדי להוציא לאור שני סיפורים חדשים בעולם זה.

על פי התיאור שסיפקה Dark Horse, הסיפור הראשון נקרא StarCraft: Soldiers ועלילתו מתמקדת ב"סגן שיבאני סינג (Shivani Singh), שמצפה מאוד להגן על הדומיניון בחזית. אבל כאשר היא מוצבת על כוכב מרוחק בשם Cavir, היא מגלה שתצטרך יותר מציונים טובים וביטחון עצמי גבוה כדי לשרוד בגבול החלל של הזרג".

מלאכת כתיבת העלילה הופקדה על ג'ודי הוזר (Jody Houser), אחת הכותבות של סדרת דברים מוזרים הפופולרית בנטפליקס. אליה יחבור אנדרו ר. רובינסון, שעבד בעבר על סיפורים של Overwatch. החוברת הראשונה בסדרה תגיע אל מדפי חנויות הקומיקס ב-23 בינואר 2019.

להלן פריים בודד לדוגמה מתוך הקומיקס:

מתוך הקומיקס החדש של סטארקראפט (Courtesy of Dark Horse)

כאמור, זו איננו הסיפור החדש היחיד של מותג סטארקראפט. לסיפור השני קוראים Starcraft: Scavengers, והוא מספר על קבוצת פורעי חוק אנושיים שרוצים לשדוד ספינת פרוטוס מתפרקת כדי לשים את ידיהם על הטכנולוגיה הצפונה בה, זאת לפני שכוחות הדומיניון יסגרו עליהם. הסיפור מועבר מנקודת המבט של מהנדס צעיר ובלתי מנוסה שחבר בקבוצה.

גם על הסיפור הזה תהיה אחראית הוזר, כאשר על הפן האומנותי הויזואלי יהיה אחראי גבריאל גוזמן (Gabriel Guzman). סמנו ביומנים את ה-19 בפברואר, 2019.

תגובות

במאמר זה

נגישות