בריאן סינגר רוצה לצלם סרט סולו של מיסטיק

במאי סרטי אקס-מן, בריאן סינגר, חושף בראיון עם הפודקאסט Empire FIlm כיצד הוא רואה את עתיד המותג ומדוע ג'ניפר לורנס צריכה להישאר בו

בריאן סינגר, הבמאי שביים את אקס-מן: אפוקליפסה וחתום על רוב הסרטים המרכזיים של המותג, רוצה לצלם סרט סולו שיתמקד בדמותה של מיסטיק. סינגר אמר את הדברים הללו במסגרת ראיון עם הפודקאסט Empire Film שעסק בשאלה מה צופן העתיד של המותג.

סינגר אמר בראיון כי בנוסף לסרטי הסולו של וולברין וגמביט, עשויים להצטרף לרשימה סרטים שיתמקדו בדמויות נוספות. אם זה היה תלוי בו, סינגר היה רוצה ליצור סרט שמתמקד בדמותה של מיסטיק, כאשר העדיפות הראשונה שלו היא שהשחקנית ג'ניפר לורנס תחזור לגלם את הדמות. הבמאי מעוניין להמשיך לבנות את הדמות סביב ראיית העולם שלה, שאומרת כי "עצם העובדה שהעולם כולו יודע על המוטאנטים לא אומר שהוא אוהב אותם". יכול להיות שבדברים האלה הבמאי מתכוון לכך שברצונו לחזור לעסוק בנושאים חברתיים כפי שהיה בסרטים הראשונים של אקס-מן.

הבחירה של סינגר דווקא במיסטיק, מבין כל הדמויות האפשריות ביקום של אקס-מן, אולי מעניינת אבל בעלת ניחוח חזק של אינטרסים. ג'ניפר לורנס מזמן כבר הכריזה כי אקס-מן: אפוקליפסה יהיה הסרט האחרון שבו תגלם את המוטאנטית. יכול להיות שמסתתרת כאן קריאה של סינגר אליה שיש להם עוד על מה לעבוד, או שמחכה לה צ'ק שמן מאוד אם היא תסכים להמשיך.

כדי לשמוע את דבריו של בריאן סינגר במלואם דלגו בערך חצי שעה קדימה בפודקאסט למטה. לחצו כאן כדי לקרוא מה אנחנו חשבנו על אקס-מן: אפוקליפסה.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות