האחים בלוז חוזרים כסדרת אנימציה

דור חדש יוכל להכיר את ג'ייק ואת אלווד, צמד הזמרים הקומי המוכר תחת השם האחים בלוז ושכבש את עולם הקולנוע והמוזיקה של שנות ה-80

אם חשבתם שהאחים בלוז כבר מזמן ניגנו את האקורד האחרון שלהם, תחשבו שוב – צמד הזמרים הקומי חוזר אל המסך כסדרת אנימציה למבוגרים.

דן אקרויד, שכתב את הסרט המקורי של האחים בלוז משנות ה-80, יקח חלק בסדרה החדשה כיוצר שותף וכמפיק. אליו מצטרפות אלמנתו של ג’ון בלושי, ג’ודי, והזוכה בפרס האמי על עבודתה כתסטריאית סטרדיי נייט לייב, אנה ביטס.

כצפוי, הסדרה תתמקד בהרפתקאות הקומיות של צמד האחים ג’ייק ואלווד בלוז, כמו כן דמויות נוספות שמשתתפות בלהקה, תוך כדי מתן דגש גדול מאוד על הפן המוזיקלי ביצירה. כמו במקור, עלילת הסדרה תתגולל בעיר שיקגו.

כפי שאמרנו, הדגש של האחים בלוז הוא על המוזיקה. לפיכך, התכנון הוא שלכל פרק בסדרה יהיה פס קול יחודי משלו שמכיל שילוב של שירי נשמה, בלוז ולהיטים קלאסיים של האחים בלוז. בנוסף, הסדרה תכלול הקלטות וביצועים חדשים שמיועדים ספציפית לסדרה ויהיו בה הופעות אורח של כשרונות מעולם הבלוז בעבר ובהווה.

סדרת האנימציה תופק על ידי החברה Bento Box Entertainment, שמפיקה סדרות אנימציה למבוגרים בשעות הפריים טיים של הטלוויזיה האמריקאית. היצירה הכי בולטת שלה בתחום היא הסדרה Bob’s Burger, סיטקום על משפחה שמנהלת מסעדת המבורגרים ומשודרת בערוץ Adult Swim. הסדרה כרגע באורך של 6 עונות והיא זכתה במספר הישגים, אחד מהם הוא קבלת פרס אמי בשנת 2014.

“זה כל כך נהדר להקפיץ את ג’ייק ואלווד אל המאה ה-21 באמצעות היצירתיות של החברים מ-Bento Box”, אמר אקרויד. “הסדרה תהיה על האחים בלוז שחיים באמריקה ונעזרים בכל הטכנולוגיה החדשה כדי לקדם את המוזיקה שלהם, קידום אמנים חדשים והתחמקות מרשויות החוק – כל זה בזמן שהם נלחמים על האמת, הצדק וכריך טעים יותר לארוחת בוקר”.

סדרת האנימציה שתחזיר לחיים את האחים בלוז עתידה לעלות על המסך הקטן בחודש מאי של שנה הבאה.

(צילום: Universal Pictures)

תגובות

במאמר זה

נגישות