תמונות חדשות מהסרט של Assassin's Creed

התמונות החדשות של Assassin's Creed מציגות לנו את השחקן פסבנדר בתור שפן ניסוי בהווה ובתור מתנקש שנלחם נגד הטמפלרים של המאה ה-15

השנה הנוכחית נראית כמו שנת הפריחה והשגשוג של סרטי גיבורי-העל, אבל היא עשויה להיות גם השנה של סרטים מסוג אחר לגמרי – כאלה שמבוססים בכלל על משחקים. מספר תמונות חדשות שפורסמו מתוך הסרט שמעבד את Assassin's Creed אל המסך הגדול נראות לנו מבטיחות.

בתמונות רואים את השחקן מייקל פסבנדר מגלם את קאלום לינץ' בהווה מחובר אל מיטת הניסויים ובתור מתנקש ספרדי מהמאה ה-15 בשם אגוילר (Aguilar), שמדגים כמה מכישורי הלחימה שלו.

הצילומים של הסרט Assassin's Creed החלו במלטה בחודש ספטמבר האחרון. העלילה, שמבוססת על זו של סדרת המשחקים, מספרת על טכנולוגיה מהפכנית שמסוגלת לחשוף זכרונות שהועברו בתורשה. באמצעות ניסוי מגלה קאלום שהוא צאצא של מתנקש מארגון מסתורי שנעזר בכל כוחו ובכל תחבולותיו כדי להילחם נגד הדיכוי של הטמפלרים מהמאה ה-15.

אמנם Assassin's Creed עוד לא יצא בכלל לקולנוע, אבל לפי מה ששמענו ההפקה כל כך מרוצה מהתוצאה שהיא אינה מבזבזת רגע אחד למנוחה וכבר שועטת אל הפקת הסרט הבא בסדרה. גם בסרט ההמשך ישחק פסבנדר בתפקיד הראשי. Assassin's Creed עתיד לצאת לקולנוע בחג המולד הבא, אז צפויה לו תחרות קשה על תשומת ליבם של הצופים בגלל הסמיכות ל-Rogue One, הסרט הבא בסדרת סרטי מלחמת הכוכבים.

הסרט נהנה מתקציב נדיב של 125 מיליון דולר, ואנחנו מסוקרנים מאוד לדעת מה עוד מצפה לנו ממנו. אמנם תמונות עדיפות על כלום, אבל יהיה מצויין אם נוכל לצפות בטריילר של הסרט מתישהו בעתיד הקרוב. עם קצת מזל, יכול להיות שבשילוב עם הסרט שמבוסס על Warcraft יחלו לצאת לקולנוע, סוף סוף, סרטים מבוססי משחקים שראויים לשמם.

(צילום: Omelete.uol.com)

תגובות

במאמר זה
נגישות