ג'ורג' ר. ר. מרטין: שני ספרים חדשים של משחקי הכס בדרך

לדברי ג'ורג' ר. ר. מרטין, שני הספרים החדשים של משחקי הכס יתמקדו בהיסטוריה של בית טרגריאן הידוע לשמצה, עם קטעים שלא הופיעו לפני כן בספרים הקודמים שיצאו לאור

קוראי משחקי הכס של ג'ורג' ר. ר. מרטין, יש לנו חדשות טובות וחדשות פחות טובות עבורכם: החדשות הטובות הן שהסופר הכריז על שני ספרים חדשים של משחקי הכס. החדשות הפחות טובות, ואולי אפילו צפויות באופן מרגיז, הן שאף אחד מהספרים החדשים הללו אינו רוחות החורף שטרם יצא לאור.

מדובר בשני ספרים מתוך סדרה שנקראת Fire & Blood, או בתרגום חופשי לעברית אש ודם, אשר תתמקד בהיסטוריה של בית טרגריאן הידוע לשמצה. ג'ורג' ר. ר. מרטין עתיד להשתמש גם בפרטים שונים שסיפקה אם הדרקונים, דנריס טרגריאן, על משפחתה לאורך הספרים האחרים שכבר פורסמו.

"רוב החומר של אש ודם כולל פרטים צדדיים שבמקור כתבתי עבור העולם של קרח ואש", אמר הסופר על הספרים החדשים שבדרך. "גרסאות של חלקים קטנים ממנו הופיעו בהנסיכה והמלכה (The Princess and the Queen), הנסיך העריק (The Rogue Prince) ובניי הדרקון (Sons of the Dragon), אבל הספרים האלה הם הגרסה המלאה עם פרקים שלא נראו מעולם לפני כן".

לגבי מתי שני הספרים הללו יצאו לאור, ג'ורג' ר. ר. מרטין אמר כי העבודה על הספר הראשון של Fire & Blood "תושלם בקרוב", בעוד העבודה על הספר השני "בקושי החלה".

בינתיים בחזית הטלוויזיונית, העונה האחרונה של משחקי הכס עתידה באופן רשמי וקצת מצער לצאת לא לפני שנת 2019. יש מי שמניחים כי ג'ורג' ר. ר. מרטין ממתין עם ההוצאה של רוחות החורף למועד כלשהו שסמוך לשידור העונה האחרונה של הסדרה, אבל כמובן שזה בגדר שמועה בלבד ונכון לרגע שורות אלה עוד אין שום אישור רשמי להשערה זו. בינתיים, היוצרים של אחת מהסדרות המצליחות ביותר של HBO כבר חושבים על היום שאחרי.

תגובות

במאמר זה

נגישות