אילו הפתעות בליזארד מתכננת לכנס בליזקון 2016?

לוח הזמנים ליום הראשון של בליזקון פורסם, והוא מכיל כמה אירועים ופאנלים שהולכים ליצור חרושת שמועות מטורפת עד לפתיחת שערי הכנס בנובמבר

בליזארד פרסמה את לוח הזמנים של הפעילויות בכנס השנתי שלה, בליזקון, ומספר אירועים בעלי שמות מסתוריים ביום הראשון תפסו את תשומת ליבנו וגרמו לנו להרים גבה.

אם תעיינו בתוכניה מקרוב בשורה שנקראת "הבמה המרכזית", תמצאו כמה אירועים פוטנציאליים להכרזות משמעותיות לגבי העתיד של לפחות חלק מהמשחקים של בליזארד. לדוגמה, בשעה 12:30 יתקיים אירוע בשם Hearthstone – What's Next, או בתרגום חופשי ""הארת'סטון – מה הדבר הבא". האירוע שיתקיים לאחר מכן נקרא Overwatch – What's New ("אוברווטץ' – מה חדש") וכותרות דומות לאירועים שעוסקים במשחקים World of Warcraft ו-Heroes of the Storm. בנוסף, באולם הפאנלים עתיד להתרחש פאנל תחת הכותרת המסקרנת Starcraft II – Foundation for the Future, או בתרגום חופשי "סטארקראפט 2 – יסודות לעתיד".

יש לנו כבר כמה ניחושים על מה בליזארד תכריז בכל אחד מהאירועים הללו, בהתבסס על שמועות ברשת ועל קצת היגיון בריא. באירוע של Heroes of the Storm סביר להניח שבליזארד תציג את ה-Brawl, מצב משחק משתנה על בסיס שבועי בדומה לקיים ב-Overwatch וב-Hearthstone שכבר ראינו את הטריילר שלו; ב-Overwatch אולי בליזארד תציג לראשונה את הדמות החדשה Sombra, שרמזים על קיומה ניתן למצוא במפות מסויימות במשחק; וההנחה היא של-Hearthstone תוכרז סדרת קלפים חדשה, כי התוכן החדש האחרון היה הרפתקה ובליזארד לעולם לא הוציאה את אותו סוג תוכן פעמיים ברצף.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אין לנו הערכות מבוססות מה מצפה למעריצי דיאבלו 3, סטארקראפט 2 ו-World of Warcraft. הניחוש היחיד שלנו בנושא הוא שתוכרז חבילת הרחבה לכל אחד מהם, אבל בליזארד מומחית בהפתעות אז אפשר לקוות למשהו מקורי יותר.

בליזקון יפתח את שעריו ב-4 בנובמבר, ואם אתם מרגישים שאתם חייבים לצפות בכל ההתרחשויות בשידור חי אתם יכולים לרכוש כרטיס צפיה דרך האתר הרשמי של הכנס.

עדכון: מצב ה-Brawl יצא בעדכון של ה-19 לאוקטובר, לכן הניחוש שידברו עליו בבליזקון כבר איננו רלוונטי.

תגובות

במאמר זה

נגישות