בליזארד החליטה לזנוח את שם המותג באטל.נט

אחרי 20 שנה של פעילות רצופה, חברת בליזארד החליטה שהמותג באטל.נט יוצר בלבול אצל לקוחותיה ותשנה בקרוב את השם של המערכת האייקונית

אם שיחקתם באחד מהכותרים של בליזארד בעשרים השנים האחרונות, בלתי נמנע שנתקלתם במערכת שלה באטל.נט שמרכזת את כל מה שקשור למשחק רב משתתפים ברשת. אבל עכשיו ככל הנראה תצטרכו להיפרד לשלום מהשם האייקוני של המערכת המפורסמת שהחלה את דרכה בשנת 1996, מאחר ובליזארד החליטה לנטוש אותו לחלוטין בעתיד הקרוב.

ההודעה בדבר החלפת השם פורסמה באתר הרשמי של World of Warcraft, משחק התפקידים ההמוני והמצליח של בליזארד.

"כשיצרנו את באטל.נט היה זה מושג חדש לחלוטין ליצור מערכת למשחקים אונליין, אז השקענו רבות כדי להסביר מה השירות וכיצד הוא עובד, כולל לתת לו שם משלו",נכתב בהודעה של בליזארד. "אבל במרוצת הזמן, גילינו שמדי פעם נוצר בלבול בגלל שהמערכת והחברה משתמשות בשמות שונים, בליזארד ובאטל.נט. הבנו שאין צורך לתחזק שתי זהויות נפרדות של אותה רשת".

חשוב לציין שמבחינה פרקטית המערכת – היא עדיין תשמש בתור מרכז העצבים למשחקי אונליין ושחקנים יוכלו להשתמש בה כרגיל. השינוי הוא בעיקר קוסמטי מאחר וכל השירותים הנלווים יצרפו לשמם את שם החברה, בליזארד. דוגמה לכך ראינו לאחרונה עם Blizzard Streaming, שיתוף הפעולה החדש בין בליזארד לבין פייסבוק שמאפשר להעביר בשידור חי את המשחק שלכם אל הפרופיל ברשת החברתית.

אמנם עוד אין לוח זמנים מדוייק מתי השינוי הזה יצא אל הפועל, אבל בהודעה מעריכים שנתחיל להבחין בשינויים הללו כבר בחודשים הקרובים.

תגובות

במאמר זה

נגישות