שמועה: “הומלנד” תיגמר אחרי העונה השמינית

השמועה מתבססת על דברים שאמר השואוראנר של הומלנד, אך עוד לא התקבלה תגובה רשמית בעניין. וגם: הקשר בין העונה השמינית לבין ישראל

האם הסוף של הסדרה הומלנד נראה באופק? אם נתייחס ברצינות לדברי השואוראנר של הסדרה, עושה רושם שהתשובה לשאלה זו היא חיובית.

אלכס גנסה (Alex Gansa), השואוראנר של הומלנד, צוטט על ידי האתר Deadline אומר כי מבחינתו “הסדרה תיגמר בעונה השמינית, אם עדיין אצליח לעמוד בזה” והוסיף כי העבודה הרבה על הסדרה היא נטל גדול עבורו. גנסה אמר את הדברים בסוף השבוע האחרון, במסיבה מיוחדת של Showtime לפני טקס חלוקת פרסי האמי השנתי שהתקיים לפני ימים אחדים.

רשת השידור האמריקאית Showtime, שמשדרת את הסדרה הומלנד, עוד לא הגיבה לדברים שאמר השואוראנר שלה. נכון לרגע כתיבת שורות אלה לא ברור האם הסדרה אכן תגיע לסיומה אחרי העונה השמינית, או שגנסה מתכנן לפרוש ממנה בלי קשר לשאלה האם היא תמשיך בלעדיו או לא. ההמלצה שלנו עבורכם היא לחכות לתגובה רשמית של Showtime שתבהיר את עתידה של הסדרה.

הומלנד תחזור לעונתה השישית בחודש ינואר הקרוב. עלילת הסדרה תחזור להתמקד בארצות הברית אחרי שהעונות הרביעית והחמישית התרחשו בדרום אפריקה ובברלין בהתאמה. השחקנית קלייר דיינס תגלם שוב את קרי מתיסון, קצינת המבצעים הלא כל כך יציבה של ה-CIA.

ואם בשמועות עסקנו, הנה עוד אחת לסיום – בין אם הומלנד תיגמר בעונה השמינית ובין אם לא, השמועה כי עלילת העונה המדוברת תתרחש בישראל כמחווה לסדרת המקור הישראלית עליה היא מבוססת, חטופים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות