צפי ההכנסות בבכורה של "הפנתר השחור" – 150 מיליון דולר

הפנתר השחור של מארוול נהנה ממכירות כרטיסים מוקדמות בהיקף חסר תקדים לכל סרט גיבורי-על שקדם לו ובקצב הנוכחי הוא עשוי לעקוף אפילו את דדפול

על אף שבאופן טבעי רוב האנשים חושבים ששובר הקופות הראשון של מארוול לשנת 2018 יגיע רק בחודש מאי עם הקרנת הסרט הנוקמים: מלחמת האינסוף, יש אחרים שחושבים כי את התואר הזה יקבל דווקא הפנתר השחור שמגיע לקולנוע כבר ב-15 בפברואר. הסיבה – צפי ההכנסות שלו בערב הבכורה בלבד עומד על 150 מיליון דולר.

לפי ידיעה באתר Variety, הערכה זו מבוססת על נתונים שמצביעים על היקף מכירות כרטיסים חסרות תקדים של הסרט ברחבי ארצות הברית. לפי הערכות אלה, הפנתר השחור כבר עקף את מכירות הכרטיסים המוקדמות של באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק משנת 2016. בנוסף, אם הוא יצליח לעבור את סף ה-152 מיליון דולר הבכורה שלו הוא יעקוף אפילו את דדפול של ריאן ריינולדס.

מדוע זה קורה? יש לכך כמה תשובות אפשריות. התשובה הראשונה היא סוג של פוליטיקלי קורקט באופיה וטוענת שעצם העובדה שמדובר בסרט שכולו עם שחקנים שחורים הופך אותו לאטרקטיבי יותר בעיני אוכלוסיות מסויימות. תשובה אחרת אומרת כי על אף שעדיין חל אמברגו על פרסום ביקורות על הפנתר השחור, מבקרי קולנוע למיניהם שצפו בו בסוף ינואר תיארו אותו ברשתות החברתיות כ"תאווה לעיניים" ו"אחד הסרטים הטובים ביותר של מארוול".

לתשומת ליבכם, גם בישראל החלה כבר מכירת הכרטיסים המוקדמת של הפנתר השחור. ניתן לשריין כרטיסים להקרנות שלו בבתי הקולנוע של סינמה סיטי, יס פלנט, רב חן וגלובוס מקס בגרסאות תלת מימד, דו מימד ואיימקס.

תגובות

במאמר זה

נגישות