מראה שחורה עונה 5 תגיע מוקדם יותר משחשבנו

גולת הכותרת של מראה שחורה עונה 5 תהיה פרק אינטרקטיבי בו הצופים יחליטו לאן העלילה תתקדם כחלק מניסוי של שירות הסטרימינג בתכנים מסוג זה

מראה שחורה

מראה שחורה עונה 5 תגיע אל נטפליקס הרבה יותר מוקדם ממה ששיערנו לפני כן. אמנם עוד אין לנו תאריך מדוייק, אבל חלון ההזדמנויות המדובר הוא סביב סוף השנה האזרחית הנוכחית, כך לפחות לפי ידיעה באתר Bloomberg.

זו נחשבת כהפתעה בעיני רבים מאחר וצילומי מראה שחורה עונה 5 רק הסתיימו בעונת האביב האחרונה, מה שהוביל להערכה כי לא נראה אותה לפני תחילת שנת 2020 לכל הפחות. בהתחשב בעובדה שלפחות שתיים מהעונות הקודמות של מראה שחורה החלו להיות זמינות לצפייה בדצמבר, סביר להניח שנטפליקס מכוונת שוב לחודש זה.

גולת הכותרת של העונה החדשה אמורה להיות פרק אינטרקטיבי, שיאפשר לצופה לראשונה להחליט לאן להתקדם עם העלילה על פי האפשרויות שיוצגו בפניו. במלים אחרות, אותו פרק יתפקד במידה מסוימת כמו משחק מחשב בו הצופה לוקח חלק פעיל בנקודות מסוימות.

הפרק האינטרקטיבי של מראה שחורה הוא חלק מניסוי של נטפליקס לשילוב תכנים אינטרקטיבים לקהל בוגר במסגרת השירות. תכנית דומה קיימת כבר לקהל של ילדים בדמות סרט של החתול במגפיים בשם Puss in Book, במסגרתה הם יכולים לקבוע לאן העלילה תתקדם ואם הכיוון לא נראה להם – לחזור אחורנית ולבחור מחדש.

נכון לכרגע נטפליקס מתכוונת לנהל את הניסוי על אש קטנה. הסיבה לכך היא שנטפליקס מעוניינת קודם כל לבחון כיצד פרויקטים כאלה משפיעים על גודל ההשקעה הדרושה להפקתם, שכן יש צורך ליצור קווי עלילה ולהפיק אותם. השאיפה של שירות הסטרימינג היא בסופו של דבר ליצור סרטים אינטרקטיביים שיספקו לפחות שעתיים של חוויה עבור הצופים.

תגובות

במאמר זה

נגישות