ראיין ריינולדס יככב בקומדיית מד״ב בתור ניצב במשחק וידאו

בסרט החדש יגלם ראיין ריינולדס דמות שולית במשחק וידאו, שיוצאת למסע בניסיון נואש למנוע ממפתחי המשחק לסגור לצמיתות את עולמו הוירטואלי

ראיין ריינולדס

ראיין ריינולדס, הלא הוא דדפול בכבודו ובעצמו, יככב בקומדית מד״ב חדשה שתקרא Free Guy, זאת על-פי דיווח של ההוליווד ריפורטר.

ריינולדס חוזר בפרוייקט הזה לעבוד עם פוקס, שלמרות שנמצאים בשלהי חתימת מכירת-הענק עם דיסני – ממשיכים להפגין עסקים כרגיל. השחקן בעל הכשרון הקומי המוכח יגלם דמות ניצבת שמגלה כי היא חיה במשחק וידאו, ויוצאת למסע נסיון למנוע מיוצרי המשחק לכבות את עולמו.

את Free Guy עתיד לביים כשרון קנדי נוסף, שון לוי, שידוע בעיקר כבמאי קומדיות. בין סרטיו נמצאים סרטי טרילוגית לילה במוזיאון של פוקס; מכאן אני ממשיך, הדרמה הקומית עם ג׳ייסון בייטמן וטינה פיי; וריבוט הפנתר הורוד עם סטיב מרטין. לוי הוא גם מפיק מנוסה, ובין הסרטים שהפיק ניתן למצוא את המפגש, סרט המד״ב העוצמתי העוצמתי של דני ווילנוב. נקודת מד״ב נוספת שלוי התנסה בה היא בבימוי ארבעה פרקים והפקה-בפועל של הלהיט הנטפליקסי, דברים מוזרים.

תסריטאי הסרט הוא מאט ליברמן, שכתב סרט אנימציה חדש שיעקוב אחר משפחת אדמס, המיועד לצאת באוקטובר 2019. ראיין ריינולדס ולוי גם יפיקו את Free Guy.

בעתיד הקרוב של ריינולדס ניתן למצוא סרט נוסף המתקשר למשחקי וידאו – פוקימון: הבלש פיקאצ׳ו, שישלב בין לייב אקשן לאנימציה, ומבוסס על המשחק מאותו השם. הפרוייקט נשמע כמו מעין מתיחה, אך מסתמן כי הוא אכן מתרחש אצל האחים וורנר ולג׳נדרי, וריינולדס ידבב בו גרסת CGI בלשית של לא אחר מפיקאצ׳ו האייקוני.

תגובות

במאמר זה

נגישות