בניגוד לציפיות: בלאק קלובר תוארך ל-51 פרקים

סטודיו Pierrot החליט להאריך את בלאק קלובר לארבע עונות על אף הבעיות הרבות שקשה היה להתעלם מהן כבר בפרקים הראשונים של הסדרה

אם הרושם הראשוני שקיבלתם מצפייה באנימה של בלאק קלובר הוא שהסדרה נידונה לכישלון, עושה רושם שמישהו למעלה מתאמץ לתת את הרושם ההפוך – לאחרונה הוכרז כי בלאק קלובר תוארך ל-51 פרקים.

משמעות הדבר היא שהסדרה תשודר במשך שנה שלמה, כלומר 4 עונות של 12 עד 13 פרקים כל אחת. בימינו כבר כמעט ואין מקרים שאנימה מקבלת יותר מעונה אחת, זאת לאור שינויים שפוקדים את תעשיית האנימה היפנית בשנים האחרונות. עושה רושם שבסטודיו Pierrot באמת עושים כל מאמץ אפשרי כדי למצב את בלאק קלובר בתור הלהיט הגדול הבא מאז שהאנימה של נארוטו סיימה את שידוריה, אפילו בלקיחת הסיכון הכלכלי של הפקת 4 עונות מראש לסדרה שעוד לא הוכיחה את עצמה על המסך.

למי שאינו מכיר, הנה עלילת המסגרת בקצרה: אסטה (Asta) ויונו (Yuno) הם אחים יתומים מלידה שגדלו כל חייהם בבית מחסה. בעולם שבו לכולם יש שליטה כזו או אחרת בקסמים, יונו מתגלה כעילוי בעוד לאסטה אין טיפת קסם אחת לרפואה. על אף זאת, אסטה מכריז באוזני כל מי שרק נמצא בטווח שמיעה שהוא יהיה ה-Wizard King הבא, הקוסם החזק ביותר בממלכה, גם אם זה כרוך בלהתחרות באחיו המוכשר הרבה יותר ממנו.

על אף שסדרת האנימה הוארכה, קשה להתעלם מהבעיות המשמעותיות שצצו כבר בפרקים הראשונים שלה, כמו הדיבוב הצעקני להחריד של הדמות הראשית והתקדמות איטית באופן מכוון של העלילה. לפחות עכשיו בלאק קלובר תקבל הזדמנות לתקן את הפגמים המרובים שלה.

בלאק קלובר זמינה לצפייה דרך קראנצ'ירול. אם אתם גרים בארה"ב תוכלו לצפות בגרסה המדובבת לאנגלית שלה דרך Funimation, שנשמעת הרבה פחות מזעזעת מזו המקורית.

תגובות

במאמר זה

נגישות