תמונות ופרטים חדשים מעיבוד הלייב אקשן של היפה והחיה

מתברר כי בל, בכיכובה של אמה ווטסון, ואביה מוריס, בגילומו של קווין קלין, יהיו קצת שונים מאלה שהכרנו בגרסה המצויירת שדיסני יצרה לאגדה של "היפה והחיה".

אחת מיצירות האנימציה הקלאסיות הכי גדולות של דיסני, היפה והחיה, תחזור עוד ארבעה חודשים אל המסך הגדול בגרסת הלייב אקשן ופרטים חדשים עליה ממשיכים לצוף ברשת.

שינוי מרכזי בעלילת היפה והחיה הוא בסיפור הרקע של בל, אותה מגלמת השחקנית אמה ווטסון (הרמיוני מסרטי הארי פוטר) – בעוד בגרסה המצויירת בל הייתה בעיקר תולעת ספרים שאיננה משתלבת בחברה ואביה מוריס היה ממציא מכונות משונות, בגרסת הלייב אקשן בל תהיה הממציאה ואביה רק יעזור לה מהצד להפוך את הרעיונות שלה למציאות.

"אף פעם לא היו פרטים על תחילת הסיפור שמסבירים מדוע בל לא השתלבה, למעט האהבה שלה לספרים, ומה היא בכלל עושה בזמן הפנוי שלה", הסבירה אמה ווטסון. "אז יצרנו עבורה סיפור רקע לפיו היא ממציאה סוג של מכונת כביסה שתחסוך לה זמן כדי שתוכל לקרוא יותר. כן, הפכנו את בל לממציאה".

שינוי נוסף בעלילה הוא שהאב מוריס, שמגולם על ידי קווין קלין, הפך להיות אב מגונן יתר על מידה שמנסה להשאיר את בל בהישג ידו בעורמה אחרי שאמה נפטרה מחשש שיאבד גם אותה.

במקביל, מספר תמונות חדשות מתוך הסרט פורסמו באופן בלעדי באתר Entertainment Weekly. מהצילומים ניתן להתרשם קצת מהנפשות הפועלות בסיפור, החל מבל והחיה ועד המשרתים שנגזר עליהם להיות חפצים. בלינק תוכלו למצוא גם צילומים של מאחורי הקלעים.

beauty-and-the-beast1
Photo by: Disney

היפה והחיה עתיד להגיע אל אולמות הקולנוע במרץ 2017.

תגובות

במאמר זה

נגישות