הבטא הפתוחה של Battlefield 1 תחל מחר

הבטא של Battlefield 1 תכלול מפה אחת עם שני מצבי משחק מוכרים מכותרים קודמים בסדרה. תהיה זמינה למחשב, לפלייסטיישן 4 ולאקס בוקס 1

היכונו לתחילתה של מלחמת החפירות – הבטא הפתוחה של Battlefield 1 תצא לדרך מחר, ה-31 באוגוסט, למחשב ולקונסולות.

הבטא הפתוחה של Battlefield 1 תכלול מפה אחת בשם Sinai Desert ("מדבר סיני"). יהיו זמינים בה שני מצבי משחק שכבר מוכרים לנו מכותרים קודמים בסדרה: הראשון הוא Conquest, בו עד 64 שחקנים יתפצלו לשני מחנות וינסו להחזיק בנקודות מפתח ברחבי המפה לאורך זמן; והשני הוא Rush, שמיועד ל-24 שחקנים ובו הצד התוקף צריך לתקוף עמדות טלגרף במפה בעוד הצד השני צריך להגן עליהן.

הבטא תהיה זמינה למחשב, לפלייסטיישן ולאקס בוקס 1. כדי להירשם לבטא דרך המחשב תצטרכו לפתוח חשבון במערכת Origin, החנות הוירטואלית של החברה המפיצה EA, ולהוריד ממנה את המשחק. בעלי הפלייסטיישן יכולים פשוט להתחבר לרשת של הקונסולה ולהוריד משם את הבטא, אך לפי חשבון הטוויטר הרשמי של המשחק אם יש ברשותכם את קונסולת האקס בוקס 1 תצטרכו להיות מנויים של השירות Xbox Live Gold כדי להשתתף. מי שחבר ב-Battlefield Insider התנסה כבר בבטא הסגורה שלו, שהחלה ב-21 באוגוסט.

Battlefield 1 הוא המשחק הראשון בסדרת משחקי המלחמה Battlefield שמתרחש במהלך תקופת מלחמת העולם הראשונה. המשחק נחשף במלוא הדרו במסגרת תערוכת E3 האחרונה שהתקיימה בחודש יוני. פרטים נוספים דלפו מגרסת האלפא שלו וחשפו פרטים מעניינים על הקמפיין לשחקן יחיד, רשימת המפות שזמינות למשחק מרובה משתתפים, כלי הנשק בהם השחקנים יוכלו להשתמש ועוד הרבה.

אם לא יהיו תקלות של הרגע האחרון, Battlefield 1 יפלוש אל חנויות המשחקים ב-21 באוקטובר.

תגובות

במאמר זה

נגישות