האם דניאל רדקליף ישחק בסרט של הארי פוטר והילד המקולל?

השמועות מאחורי עיבוד של "הארי פוטר והילד המקולל" לקולנוע ממשיכות לצבור תאוצה, כאשר הפעם מדברים על קאמבק של דניאל רדקליף לתפקיד שהזניק את הקריירה שלו

שוב עולה לדיון השאלה האם המחזה הארי פוטר והילד המקולל יעובד לסרט. הפעם הסיבה לכך היא שמפיקים בתעשיית הקולנוע ההוליוודית אומרים כי וורנר ברוס מעוניינים ללהק שוב את דניאל רדקליף, שגילם את הארי פוטר, חזרה אל התפקיד שפתח את קריירת המשחק שלו אך הפעם בגרסה מבוגרת.

הדברים פורסמו בדיווח שהתפרסם באתר Daily News. הידיעה מוסיפה כי התכנון הוא להוציא את הסרט לאקרנים בשנת 2020, אז רדקליף יהיה בשנות ה-30 לחייו, והוא יהיה הראשון מתוך טרילוגיית סרטים חדשה. רדקליף עצמו עוד לא הגיב לדברים, אבל השחקן הביע בעבר את רצונו להתרחק מהדמות האייקונית כדי לפתח את הקריירה שלו כשחקן תיאטרון.

סימנים ראשונים לכך שוורנר ברוס מתכוננים בשקט לקראת סרט חדש של הארי פוטר שמבוסס על הילד המקולל נראו כבר בחודש יולי, כאשר האולפנים הגישו בקשה לסמן את שם המחזה כסימן מסחרי קולנועי. אך עושה רושם שהדרך לשם עוד ארוכה, כאשר אחד המכשולים הוא שהסופרת ג'יי קיי רולינג אמרה כי היא אינה מעוניינת לראות את המחזה הארי פוטר והילד המקולל הופך לסרט קולנוע. וורנר ברוס עוד לא הגיבו על הידיעה לגבי רצונם ללהק שוב את רדקליף לתפקיד.

העלילה של הארי פוטר והילד המקולל מתגוללת לאחר אירועי שבעת הספרים של סדרת הארי פוטר. הארי בהווה הוא עובד במשרד הקסמים, בעלה של ג'יני ואב לשלושה ילדים: ג'יימס, אלבוס ולילי. המחזה יתמקד ביחסים בין הארי לבין בנו אלבוס וכיצד העבר של הראשון משפיע על חייו של האחרון.

תגובות

במאמר זה

נגישות