הבאטמוביל של באטמן כמעט הופיעה בסרט מכוניות 3

מכונית הבאטמוביל האייקונית של באטמן הייתה אמורה לעשות הופעת אורח בסרט "מכוניות 3" של פיקסאר, אבל הסצינה נשארה על שולחן העריכה. הנה ההסבר מדוע

סרט האנימציה של פיקסאר, מכוניות 3, דהר בסוף השבוע האחרון אל אולמות הקולנוע. לכבוד פרק ההמשך של עלילות מכונית המירוץ לייטינג מקווין (Lighting McQueen), במאי הסרט בריאן פי (Brian Fee) גילה במסגרת ראיון עובדה משעשעת לגבי סצינה שנשארה על שולחן העריכה.

הראיון נערך על ידי ערוץ היוטיוב Screen Junkies, שעומד בין היתר גם מאחורי סדרת הסרטונים המצליחה Honest Trailer, ובמהלכו גילה בריאן פי כי במקור תוכננה סצינה בה תשולב מכונית הבאטמוביל המפורסמת של באטמן. הנה מה שהוא אמר בראיון:

"הייתה לנו מוקדם יותר סצינה שלא הוכנסה אל הסרט כי העלילה התקדמה בכיוון שונה. בנקודה מסויימת הסיפור עובר אל לוס אנג'לס ומקווין הולך בהוליווד למסיבה של שחקנים, שם יש דיאלוג בין הבאטמוביל הישנה לבין הבאטמוביל החדשה. הן שחקניות בעולם הזה".

מאחר והסצינה לא יצאה אל הפועל, הבמאי לא ציין את מי ההפקה חשבה ללהק כדי לדבב את מכוניות הבאטמוביל. בכל אופן, תיאורטית הסצינה המדוברת בלוס אנגלס יכולה כן לראות אור אם פיקסאר יחליטו להוציא פרק רביעי בסדרת הסרטים, אבל נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד מוקדם מדי לדעת האם הקודקודים למעלה בכלל מעוניינים בכך.

הראיון המלא, שאורכו 20 דקות, מצורף מטה. למי שמתעניין, החלק הספציפי בראיון על סצינת הבאטמוביל שלא נכנסה אל הסרט מתחיל ב-13:20.

מכוניות 3 זמין לצפייה בבתי הקולנוע ברחבי הארץ החל מסוף השבוע.

תגובות

במאמר זה

נגישות