הוכרזה עונה שלישית של Attack on Titan

העונה השלישית של Attack on Titan תעלה לשידור ביפן בשנה הבאה, 2018. פרטים נוספים לגבי העונה החדשה עתידים להיחשף בחודשים הקרובים

היום שודר ביפן הפרק האחרון בעונה השניה של Attack on Titan. רבים מאיתנו חששו ששוב נצטרך לחכות תקופת זמן ארוכה של מספר שנים עד שהאנימה תחזור אל המסך, אבל יש לנו עבורכם חדשות טובות – העונה השלישית של הסדרה תעלה לשידור בשנה הבאה, 2018.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה עוד מוקדם מדי לדעת פרטים נוספים על העונה השלישית של Attack on Titan, כמו מה תהיה אורכה ומתי היא בדיוק תעלה לשידור, אבל הפרטים הללו אמורים להיחשף במהלך החודשים הקרובים.

העונה הנוכחית של Attack on Titan זמינה לצפייה גם בדיבוב לאנגלית ב-Adult Swim, אותה רצועת שידור שמפורסמת בעיקר בזכות הסדרה ריק ומורטי. כמו כן, היא זמינה לצפייה בדיבוב ובתרגום באתרים Crunchyroll ו-Funimation, אם יש לכם מנוי אצלם.

למי שאינו מכיר, Attack on Titan היא סדרה שעלילתה מתרחשת במציאות פוסט אפוקליפטית, בה האנושות כולאת את עצמה מאחורי חומות גבוהות כדי להגן על עצמה מפני טיטאנים עצומים בגודלם שטורפים בני אדם ללא הבחנה. העלילה מתמקדת בארן, מיקאסה וארמין, שלושה חברי ילדות שמוצאים עצמם נלחמים בטיטאנים אחרי שהאחרונים פרצו את החומה ומאיימים על האנושות בשואה שניה. הסדרה זכתה להצלחה עצומה ביפן ומחוצה לה.

https://youtu.be/5pl75nXkOfg

תגובות

במאמר זה

נגישות