מדריך אירועי יום באטמן בישראל שיחל בסוף השבוע

מחר יצויין בישראל "יום באטמן" הרשמי. לא רוצים לחגוג לבד? סיכמנו עבורכם איפה אתם יכולים למצוא מעריצים נוספים של הגיבור לחגוג איתם ובדרך להנות מהנחות ופרסים

יום באטמן הבינלאומי יערך ביום שבת הקרוב, ה-17 לחודש, אבל אצלנו הוא יוקדם כבר למחר, יום שישי. מחפשים כיצד לחגוג את המאורע? הנה כמה מקומות שמציינים את יום החג של מעריצי דמות הקומיקס המוכרת של DC:

חנות הקומיקס קומיאקזה שממוקמת בדיזנגוף סנטר תעניק באותו יום 10 אחוזים הנחה על כל מוצרי באטמן, או 20 אחוז אם אתם נמנים בתכנית המנויים. בנוסף, על כל קניה ממוצרי באטמן תקבלו חוברת מיוחדת בחינם עד גמר מלאי. במהלך היום צפויות אטרקציות נוספות כמו אמן אורח ועוד. לשאלות ופרטים נוספים אתם מוזמנים לבדוק את עמוד הפייסבוק של קומיקאזה.

batman-day-comikaza

אך כמובן שלא רק קומיקאזה מציינת את יום באטמן. גם שני הסניפים של קומיקס וירקות בתל אביב וברעננה יקחו בו חלק. ראשית כל, בדומה לקומיקאזה גם קומיקס וירקות תציע 10 אחוזים הנחה על כל מוצרי באטמן ותחלק חוברת חינם על כל רכישה. תוכלו באותו יום למצוא בחנות מבצעים נוספים כמו ספל של באטמן ופופים במחיר מוזל. מבחינת אמנים אורחים, ולדיק סנדלר וערן אביאני יתארחו במקום. פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק של קומיקס וירקות.

batman-day-cnv

מקום נוסף שיציין את יום באטמן הוא המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס בחולון. במהלך היום תיערך סדנת עיצוב דמות של באטמן, השקה של ספר חדש והגרלה נושאת פרסים.

יום באטמן הוא בעצם יום ההולדת הרשמי של גיבור הקומיקס המיליונר שבלילות עוטה את החליפה ויוצא להילחם בפשע. כבר כמה שנים שנהוג לחגוג את היום הזה באמצעות הנחות ושאר פעילויות שקשורות לדמות. השנה באטמן יחגוג את יום הולדתו ה-76, ועושה רושם שעל אף גילו המתקדם הוא אינו חושב אפילו על לצאת לפנסיה.

תגובות

במאמר זה

נגישות