מרגו רובי תפיק ותככב בסרט ספין אוף עם הארלי קווין

למעריצי דיסי יש למה לצפות: מרגו רובי, המגלמת את דמותה הצבעונית של הארלי קווין וזכתה לאהדת קהל גדולה בעקבות ״יחידת המתאבדים״, תפיק ותככב בסרט ספין אוף

הארלי קווין

זה לא ממש סוד שיחידת המתאבדים זכה לביקורות שליליות רבות עם צאתו לאקרנים בחודש אוגוסט האחרון, אך הארלי קווין, מהנבליות המובילות של היחידה ובגילומה של מרגו רובי, דווקא התקבלה בביקורות אוהדות למדי. כעת, בנוסף לליגת הצדק ולסרטי סולו של וונדר וומן, באטמן, הפלאש ועוד, ה-Hollywood Reporter מדווח כי היקום הקולנועי של דיסי עומד להתרחב בסרט נוסף, כשרובי חתמה על עסקה עם Warner Bros על הפקת סרט ספין אוף בכיכובה של הארלי, כמו גם דמויות נשיות אחרות.

הארלין פרנסיס קווינזל, הידועה בתור הארלי קווין, היא נבלית-על ביקום הקומיקס של דיסי, שנוצרה בידי פול דיני וברוס טים. הופעת הבכורה של הדמות היתה ב-1992 בסדרת האניציה המופלאה באטמן איש העטלף, ומאז הפכה לאחת הנבליות האהובות והפופולאריות במדיום הקומיקס מסוגת גיבורי-העל. הארלי במקורותיה היתה הפסיכיאטרית של נבל העל האייקוני ביותר במדיום הקומיקס, הגו׳קר, כשהיה מאושפז בארקהם, אז היא פיתחה בו תלות אובססיבית, והפכה לשותפתו הקבועה לפשע ואף למאהבתו. יחידת המתאבדים הציג טייק מעט שונה על הדמות ויחסיה עם הגו׳קר, שבמקורות הקומיקס נוהג להתעלל בהארלי, כשהשניים נראו בזוגיות מוצלחת של אהבה ללא תנאים. סביר להניח שעוד נראה את מערכת היחסים שלהם מתפתחת בסרטי ההמשך, ונחכה לגלות האם הוא גם יקח חלק כלשהו בסרט המדובר.

נאמר כי לאחר שרובי זכתה בתפקיד, היא החלה בתחקיר מעמיק על הדמות והיסטוריית הקומיקס שלה. מסתמן כי עשתה עבודה מוצלחת, שכן הופעתה זכתה לחיבתם של הקהל ושל קוספלריות ברחבי העולם. את הספין אוף רובי תפיק עבור חברת LuckyChap Entertainment, והוא מתוכנן לכלול גיבורות-על ונבליות נוספות כמו באטגירל וציפורי הטרף. נקווה שגם פוייזן אייבי, ה-BFF ושותפתה לפשע של הארלי תהיה שם.

 

https://www.youtube.com/watch?v=uWIxS9EuwUc

תגובות

במאמר זה

נגישות