גרסת הבלו-ריי של Attack on Titan תכלול סרטון 360 מעלות

התוכן יכלל כפיצ'ר בונוס למי שיקנה את דיסק הבלו-ריי שעתיד לצאת באוגוסט, אחרי שהעונה תשודר. וגם: הטריילר החדש שיצא בסוף השבוע האחרון

עוד פחות משבוע תחזור לאוויר סדרת האנימה הפופולרית Attack on Titan בעונה חדשה, אבל יש כבר מי שחושב על המרצ’נדייז של היום שאחרי – על פי דף מוצר שנמצא בגרסה היפנית של האתר אמזון, ניתן יהיה להזמין את העונה החדשה גרסת דיסק בלו-ריי שיכלול, בין היתר, סרטון מציאות מדומה של 360 מעלות.

דיסק הבלו-ריי המדובר עתיד לנחות על מדפי החנויות ב-18 באוגוסט, כלומר חודש אחרי תום עונת שידורי האביב ביפן. זה אומר שאם ברשותכם מערכת של מציאות מדומה כמו PSVR או אוקולוס ריפט, תוכלו לצפות בתוכן המיוחד הזה ולהרגיש כאילו אתם נוכחים בתקופה הפוסט-אפוקליפטית שמאפיינת את הסדרה. לא נאמר מה יהיה אורך הסרט הזה או מה התוכן שלו יכלול. בנוסף, מי שיזמין את הדיסק יקבל כבונוס גם חוברת איורים צבעונית של הסדרה.

Attack on Titan תעלה לשידור ביפן ביום שבת הקרוב, ה-1 באפריל, אחרי היעדרות של מספר שנים מהמסך. בעונה החדשה שארית האנושות מאויימת שוב על ידי הטיטאנים הרעבתניים ונאלצת להילחם על הישרדותה. מהטריילר למדנו כי לפחות שני טיטאנים מיוחדים חדשים יופיעו לראשונה, אחד מהם נקרא “הטיטאן החייתי”, וגיבורינו ארן יגר ילחם ראש-בראש עם “הטיטאן המשוריין”.

בסוף השבוע האחרון פורסם טריילר חדש, עם הפתעה מעניינת בסופו. הנה גרסה שלו עם תרגום לאנגלית.

מסתמן כי עונת האביב הולכת להיות עמוסה בתוכן. לחצו כאן כדי לבדוק את ההמלצות שלנו לאביב הקרוב.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות