המנגה Assassination Classroom תקבל ספין-אוף

אם עדיין לא שבעתם מהתנהגותו האימפולסיבית של קורו סנסיי, סדרת ספין-אוף חדשה על מעלליו מחוץ לכותלי בית הספר תחל להתפרסם במגזין Shonen Jump החל משבוע הבא

חברת Viz הודיעה כי מגזין המנגה השבועי היפני Weekly Shonen Jump כי החל מהתאריך הרביעי באפריל, כלומר יום שני שבוע הבא, יפורסם סיפור ספין-אוף של המנגה הקומית הפופולרית לנוער Assassination Classroom.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אנחנו איננו יודעים על מה בדיוק תהיה עלילת סיפור הספין-אוף. כל מה שאנחנו כן יודעים הוא שהעלילה תתמקד בקורו סנסיי (Koro Sensei) כאשר הוא אינו מלמד בכיתה או מנסה להתחמק מעוד ניסיון התנקשות של בני אנוש בחייו. הניחוש שלנו הוא שהעלילה תציג קטעים מחייו האישיים יותר של קורו סנסיי, מה שבוודאי יספק חומרים חדשים לקטעים קומיים מצידו.

עלילת הקומיקס המקורי של Assassination Classroom מספרת כי יום אחד האנושות גילתה שנפער חור עצום בירח. בעוד הציבור ואמצעי התקשורת מנסים לפענח מה לעזאזל גרם לכך, יצור מוזר בעל חזות אנושית אך עם זרועות תמנון מתייצב מול כוחות הביטחון היפניים. הוא מתוודה על כך שהוא זה שפער חור בירח ושכדור הארץ הוא הבא בתור. היצור מוכן להמתיק את גזר הדין ולדחות את ביצועו בשנה בתנאי אחד – שיעניקו לו את הזכות ללמד כיתה. מאחר ואף אחד באותה נקודת זמן אינו יודע כיצד להביס את היצור, הוא מקבל את מבוקשו. עכשיו תלמידי הכיתה צריכים לא רק להתמודד עם החובות הרגילים של כל בן נוער ממוצע כמו שיעורי בית ומבחנים, אלא גם לפענח את החולשות של המורה שלהם ולמצוא דרך כיצד לחסל אותו לפני תום שנת הלימודים.

Assassination Classroom היא במקור מנגה שנוצרה על ידי יוסיי מטסו (Yusei Matsui). היא יצאה לאור לראשונה בחודש יולי 2012, הפכה להיות פופולרית מאוד ביפן והסתיימה באמצע חודש מרץ השנה. בעקבות הצלחתה של המנגה, גרסת הקומיקס קיבלה עיבוד למסך הקטן בדמות סדרת אנימה, שעונתה השניה והאחרונה משודרת בימים אלה. בנוסף, מתוכננת הפקה של סרט לייב אקשן שמבוסס על עלילת הסדרה.

 

תגובות

במאמר זה


הצטרף לשיחה

נגישות