חדשות אנימה: דוקטור סטון 2, Shield Hero ועוד

חדשות אנימה על העדכונים האחרונים בנוגע לסדרות Rising of the Shield Hero, דוקטור סטון, DanMachi ו-Cells At Work! Code Black

חדשות אנימה

להלן ריכוז חדשות אנימה בנוגע לכמה מהסדרות, שעתידות להגיע אל המסך בעתיד הקרוב.

Rising of the Shield Hero 2

אחרי תקופה ארוכה של חוסר וודאות, העונה השנייה של Rising of the Shield Hero קיבלה אישור רשמי לכך שתגיע למסך במהלך שנת 2021. טיזר קצר של העונה החדשה, שהאמת שלא מחדש הרבה, פורסם במסגרת אירוע וירטואלי של שירות הסטרימינג קראנצ'ירול.

דוקטור סטון עונה 2

באותו אירוע בו דיברו על Rising of the Shield Hero עסקו גם בעונה החדשה של דוקטור סטון. באירוע נאמר שהעונה החדשה, שתעסוק בסאגה שנקרא Stone Wars, תעלה לשירות הסטרימינג צמוד לשידורה ביפן בינואר 2021. אגב, העונה הראשונה זמינה לצפייה למי שרוצה להשלים פערים או לרענן את הזיכרון.

DanMachi עונה 3 מגיעה באוקטובר

עוד חדשות אנימה, הפעם עם נגיעת אצ'י: האנימה DanMachi, או בשמה המלא והארוך להחריד Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon, תגיע אלינו סוף-סוף ב-2 באוקטובר. במקור היא הייתה אמורה לצאת כבר בחודש יולי האחרון, אבל הקורונה סיבכה את העניינים והיא נדחתה עד שהעבודה עליה תושלם.

https://youtu.be/u9XyBViscpQ

טריילר ראשון של Cells At Work! Code Black

חובבי האנימה בוודאי זוכרים את הסדרה Cells At Work, שתיארה כיצד גוף האדם מתמודד עם מגוון של מצבים בריאותיים באמצעות האנשה של תאי דם אדומים ולבנים. עכשיו מגיע תורו של הספין-אוף, Cells At Work! Code Black, שמהווה גרסה אפלה ומורבידית יותר של המקור: הפעם מראים מה קורה בתוך גוף מוזנח וחולה, שסובל מבעיות חמורות יותר כמו השלכות של עישון ממושך ומחלות מין. הסדרה תצא בינואר 2021 והטריילר הראשון שלה מצורף כאן למטה.

תגובות

במאמר זה

נגישות