מלחמת הכוכבים: אנדי סירקיס מדבר על הדמות סנוק

אנדי סירקיס חושף מעט מסיפור הרקע של סנוק, המנהיג העליון שמפעיל את האנטגוניסט קיילו רן מאחורי הקלעים כדי להגשים את רצונותיו

ככל הנראה הדמות המסתורית ביותר בטרילוגיה החדשה של מלחמת הכוכבים היא של המנהיג העליון סנוק, שמדריך ומאמן את האנטגוניסט קיילו רן, מאחר ואנחנו לא יודעים עליה כמעט דבר. אנדי סירקיס, שמגלם את הדמות באמצעות טכנולוגיית Motion Capture, ישב לראיון אצל Entertainment Weekly וחשף מעט מההיסטוריה שלה.

הנה מה שהיה לשחקן אנדי סירקיס לספר על הדמות של סנוק, ומדוע דמות זו נלחמת במחתרת בכל הכוח (תרתי משמע):

"הסיפור של סנוק הוא שמדובר בדמות חזקה מאוד ב'כוח', בצד האפל שלו. הוא חזק באופן מפחיד. אבל הוא גם פגיע מאוד ופצוע. הוא ספג פציעה שמלבה את השנאה שלו נגד המחתרת והפכה את העניין למשהו אישי".

כבר מההופעה שלו בסרט הראשון, הכוח מתעורר, מעריצים העלו תיאוריה שסנוק סובל מאיזו פציעה או בעיה גופנית רצינית שמגבילה אותו ולכן הוא שולח את קיילו רן להגשים את רצונותיו. עושה רושם שבראיון זה אנדי סירקיס אישר את התאוריה המדוברת.

באותו נושא, בהמשך הראיון אנדי סירקיס מוסיף כי הרבה מהזעם של סנוק מופנה אל קיילו רן, מאחר ותלמידו אינו מספק את התוצאות הרצויות. הנה מה שהיה לו להגיד בעניין:

"האימון של קיילו רן אינו מניב את הפירות שהוא רוצה לראות. כתוצאה מכך, הזעם שלו כלפי קיילו רן מתחזק מאחר והוא לא סובל לראות חולשה אצל אחרים".

אלה כל הפרטים על סנוק שאנדי סירקיס סיפק במסגרת הראיון, אבל סביר להניח שנגלה פרטים חדשים על הדמות ב-13 בדצמבר, כאשר אחרוני הג'דיי יגיע אל אולמות הקולנוע. יהיה לנו הרבה זמן לראות מה הסיפור של סנוק מאחר ואחרוני הג'דיי עתיד להיות הסרט הארוך ביותר של מותג מלחמת הכוכבים. רק אל תשכחו להזמין כרטיסים מראש.

תגובות

במאמר זה

נגישות