ונום 2 מגייס את אנדי סירקיס לתפקיד במאי הסרט

אנדי סירקיס לוקח את ונום 2 בתור הפרויקט הגדול הראשון שלו כבמאי והוא נבחר לתפקיד לאור נסיונו העשיר בגילום ודיבוב דמויות CGI

ונום 2

אנדי סירקיס יהיה הבמאי של ונום 2, סרט ההמשך לזה שיצא ב-2018 במסגרת המאמצים של סוני ליצור יקום סינמטי משלה סביב דמויות מהמותג של ספיידרמן.

הדיווח של The Hollywood Reporter בעצם מאשר את השמועות שהיו סביב זהות הבמאי של ונום 2. מדובר בצעד חשוב עבור סרקיס, שרק לאחרונה החל את הקריירה שלו כבמאי, מאחר ומדובר בפרויקט גדול. פרויקטים קודמים של סירקיס שכללו בימוי היו הסרט מוגלי, עיבוד מחדש לספר הג'ונגל שזמין בנטפליקס; וכבמאי נוסף בשני הסרטים האחרונים של טרילוגיית ההוביט, בה גם חזר לגלם את הדמות גולום.

גם סירקיס עצמו הגיב על המינוי בחשבון האינסטגרם שלו:

הבחירה של סוני בסירקיס איננה מקרית – סירקיס החל את הקריירה הקולנועית שלו מול המצלמה כאשר גילם ודיבב דמויות CGI כמו גולום בטרילוגיית שר הטבעות ואת סיזר בסדרת הסרטים החדשה של כוכב הקופים. מאחר וטום הארדי מגלם בונום דמות CGI לפחות בחלק מהזמן, בסוני חשבו שמן הראוי לגייס במאי שיש לו ניסיון רב בתפקיד מסוג זה וכך הוא יוכל לסייע לשחקן למצות את הפוטנציאל של הדמות.

הסרט הראשון של ונום, על אף שנקטל בביקורות, התגלה בסופו של דבר כהצלחה מסחרית בלתי צפויה עם הכנסות בסך של 856 מיליון דולר בקופות. אפשר רק לקוות שההמשך ילמד מהשגיאות של קודמו כדי שהתוצר הסופי יהיה טוב יותר בעיני כל הצדדים.

תגובות

במאמר זה

נגישות