הפתעה: Among Us זמין להורדה גם בנינטנדו סוויץ'

החל מהיום שחקני קונסולת הסוויץ' של נינטנדו יוכלו לשחק בלהיט Among Us יחד עם שחקני המובייל והמחשב במחיר סמלי של 5 דולרים

among us

בדרך כלל ההפתעות היחידות בהן תיתקלו במשחק Among Us יהיו כאשר שחקן אחר שסמכתם עליו תוקע לכם סכין בגב, אבל לפעמים יש גם הפתעות משמחות: החל מהלילה, להיט המולטיפלייר של השנה זמין להורדה גם על קונסולת הסוויץ' של נינטנדו.

בדומה לשחקני המחשב, עותק של Among Us ניתן לרכישה במחיר סמלי של 5 דולרים בלבד, זאת בניגוד לשחקני המובייל שאמנם מקבלים את המשחק בחינם אבל נאלצים לצפות בפרסומות בין לבין. בנוסף, גרסת הסוויץ' תומכת ב-Crossplay בין הפלטפורמות, מה שאומר שכולם משחקים עם כולם בלי קשר למכשיר בו הם משתמשים.

אין צל של ספק כי שנת 2020 הייתה שנה מוצלחת מאוד עבור Among Us של חברת הפיתוח הקטנה Innersloth. אמנם הוא יצא במקור עוד בשנת 2018 ושמר על פרופיל נמוך כמשחק אינדי שרק מעטים שמעו עליו בזמנו, אבל בגלל (או בזכות) הסגר שכפתה עלינו מגיפת הקורונה רבים אחרים גילו אותו כאמצעי יעיל ומשעשע לשריפת הזמן הפנוי הרב שנוצר כאשר כל אחד מבודד בביתו. כתוצאה מכך, הפופולריות שלו טיפסה לגבהים חדשים באופן בלתי צפוי. עדות נוספת להצלחתו ניתן למצוא בטקס משחקי השנה שנערך לאחרונה, בו הוא הצליח לקטוף שני פרסים משמעותיים: משחק המובייל הטוב ביותר ומשחק מרובה המשתתפים הטוב ביותר.

הסבר קצר למי שאינו יודע במה מדובר: במשחק, שבאופן עקרוני דומה למשחקי חברה בסגנון העיירה, השחקנים מתחלקים לשתי קבוצות: קבוצה אחת של אסטרונאוטים שמנסים לתקן את הספינה שלהם, והקבוצה השניה מורכבת ממתחזים שתפקידם לחבל בספינה ולהרוג את אנשי הצוות. האסטרונאוטים יכולים לנצח על ידי קיום דיון והצבעה כדי לזרוק לחלל שחקן שחשוד כמתחזה או תיקון כל התקלות, והמתחזים ינצחו אם יהרגו מספיק אנשי צוות או יגרמו נזק קריטי לספינה.

לפני שנסיים רק נזכיר באותה הנשימה כי לפני פחות משבוע נחשפה מפה חדשה במשחק, The Airship ("ספינת האוויר" בתרגום חופשי). המפה החדשה עתידה לצאת לא לפני תחילת 2021. אמנם זה רק עוד שבועיים עד שהשנה הארורה והמוזרה הזו תגיע לסיומה, אבל לבינתיים יש לנו טריילר לצפות בו כדי להעביר את הזמן.

תגובות

במאמר זה

נגישות