הכירו את האלים: פוסטרים חדשים של הסדרה "אלים אמריקאים"

לקראת עליית הסדרה לשידור בסוף אפריל, פורסמו שישה פוסטרים חדשים שמציגים כל אחד דמות מתוך "אלים אמריקאים" שמבוססת על ספרו של ניל גיימן

תאריך העלייה לשידור של העיבוד הטלוויזיוני לספרו המפורסם של ניל גיימן, אלים אמריקאים, הולך ומתקרב בצעדי ענק. כדי להזין את הגחלת עד סוף אפריל, פורסמו שישה פוסטרים חדשים של הסדרה, כאשר כל פוסטר מתמקד בדמות אחת עם הכיתוב OMG, ראשי תיבות של Oh My God.

חלק מהדמויות שמופיעות על הפוסטרים הם של הדמויות "מר עולם", שמגולם על ידי קריספין גלובר (ג'ורג' מקפליי מבחזרה לעתיד); "מר וונסדי", שיגלם אותו איאן מק'שיין (קונג פו פנדה, שודדי הקאריביים: זרמים זרים, ג'ון וויק); ולורה מון שתגולם על ידי השחקנית אמילי ברונינג (סאקר פאנץ').

לפני שבועיים פורסם טריילר ראשון של הסדרה. לחצו כאן כדי לצפות בו למקרה שאיכשהו פספסתם אותו.

למי שאינו מכיר, עלילת אלים אמריקאים מתמקדת באדם בשם "צל" (ריקי וויטל), אסיר לשעבר שהשתחרר מהכלא לפני זמן קצר וחוזר הביתה כדי לקבור את אשתו המנוחה. בדרך הוא פוגש את "וונסדיי" (איאן מק'שיין, קונג פו פנדה, שודדי הקאריביים: זרמים זרים, ג'ון וויק), זקן מסתורי שמציע לו עבודה. "צל" מקבל את ההצעה מאחר ואין לו מה להפסיד, אבל מהר מאוד הוא לומד שהוא הסתבך יותר ממה שהיה יכול לשער לעצמו אחרי שגילה שהמעסיק החדש שלו הוא לא פחות מאל עתיק שהגיע לאמריקה בעקבות המהגרים שסגדו לו.

הספר אלים אמריקאים יצא לאור לראשונה בשנת 2001 ותורגם ליותר משלושים שפות שונות, ביניהן גם עברית. לאורך השנים הוא זכה במגוון פרסים בתחום הספרות כמו פרס נבולה של אגודת סופרי המד"ב והפנטזיה האמריקאית ופרס הוגו.

אלים אמריקאים יגיע אל מסכי הטלוויזיה ב-30 באפריל. הוא ישודר ברשת Starz ויהיה זמין מאוחר יותר גם לצופים מחוץ לגבולות צפון אמריקה דרך שירותי הצפיה של אמזון.

תגובות

במאמר זה

נגישות