סוני מפיקים סרט סולו של ונום, לא יקושר ליקום הסינמטי של מארוול

סוני, בשיתוף פעולה עם מארוול, רוצים להקים יקום סינמטי משלהם שיתמקד בדמויות מתוך ספיידרמן. בדומה ללוגאן ודדפול, הסרט עתיד להיות מדורג R

ונום 2

סוני בדרך להרחבת יקום סינמטי משותף משלהם, שינוע סביב הדמויות מיקום הקומיקס של ספיידרמן. על-פי דיווחים, הסרט שיניע את היקום הזה יהיה למעשה סרט סטנד-אלון המתמקד בדמות ונום (Venom), אך הוא יהיה מנותק מהיקום הסינמטי של מארוול. הסרט עתיד לצאת לאקרנים בחמישי באוקטובר, 2018. בנוסף, מסתובבת שמועה שסוני תלך בעקבות ההצלחות המאסיביות של דדפול ולוגאן, והסרט בכיכובו של הנבל האהוב יהיה מדורג R.

כידוע, לאחר שנים בהן סוני היתה המחזיקה הבלעדית בייצוגו הקולנועי של גיבור העל-האהוב ספיידרמן, מארוול הצליחו לחתום איתם על עסקה שבה ספיידי סוף סוף חוזר הביתה, ויהווה חלק מה-MCU ומהנוקמים בפרט. במקביל, סוני זוכים לעזרתם של אנשי מארוול ביצירת הריבוט החדש העוקב אחר מעללות פיטר פרקר, ולהופעות אורח של גיבורי-העל שלהם, לשמחת המעריצים.

טום הולנד נבחר כשחקן השלישי שייכנס לתלבושת האדומה-כחולה, לאחר שקדמו לו טובי מגווייר בטרילוגיה של סם ריימי, ואנדרו גארפילד בסרטיו של מארק ווב. הולנד הוצג לראשונה בתפקיד בקפטן אמריקה: מלחמת האזרחים, שם החלה להיבנות מערכת יחסים בינו לבין טוני סטארק כמנטור שלו. ביולי הקרוב הולנד ישוב לגלם את התפקיד, שוב תחת חסותו של רוברט דאוני ג׳וניור כאיירון מן, בסרט ספיידרמן: השיבה הביתה המצופה.

ג׳ון וואטס, במאי השיבה הביתה, הצהיר שסרטו של ונום לא יתקשר לסרט הסולו של ספיידי: ״זה לא יתקשר לעולם של מארוול, אז זה מאוד מסקרן… מה זה יהיה. זה לא מקושר, אז אין חפיפה.״

בנוסף מסתמן כי סוני מתכננת סרט שיתמקד בצמד האנטי-גיבורות, בלאק קאט וסילבר סייבל, שגם הוא כאמור לא יתקשר לשיבה הביתה וה-MCU. מהצד השני, כריס יוסט, התסריטאי של ת׳ור: ראגנארוק, שיגיע מאוחר יותר השנה לאקרנים, עובד על התסריט. סוני יתחילו לחפש בקרוב במאי לפרוייקט.

https://youtu.be/YXWNQD0wVac

תגובות

במאמר זה

נגישות