אלוהים אדירים: הטריילר המלא הראשון של "אלים אמריקאים" הגיע

"אלים אמריקאים" יעלה לשידור על מסכי הטלוויזיה החל מסוף חודש אפריל. הנה טעימה קטנה ממה שצפוי לנו בעיבוד של הספר המפורסם מאת ניל גיימן

חובבי ניל גיימן, יש לכם סיבה להתרגש – הטריילר הראשון של סדרת אלים אמריקאים, עיבוד המבוסס על ספרו המפורסם של הסופר, הגיע ליוטיוב.

למי שאינו מכיר, עלילת אלים אמריקאים מתמקדת באדם בשם "צל" (ריקי וויטל), אסיר לשעבר שהשתחרר מהכלא לפני זמן קצר וחוזר הביתה כדי לקבור את אשתו המנוחה. בדרך הוא פוגש את "וונסדיי" (איאן מק'שיין, קונג פו פנדה, שודדי הקאריביים: זרמים זרים, ג'ון וויק), זקן מסתורי שמציע לו עבודה. "צל" מקבל את ההצעה מאחר ואין לו מה להפסיד, אבל מהר מאוד הוא לומד שהוא הסתבך יותר ממה שהיה יכול לשער לעצמו אחרי שגילה שהמעסיק החדש שלו הוא לא פחות מאל עתיק שהגיע לאמריקה בעקבות המהגרים שסגדו לו.

אין זו היצירה הספרותית היחידה של ניל גיימן שמתוכננת להגיע אל המסך בעתיד הקרוב – גיימן הכריז על סדרה קצרה שמבוססת על בשורות טובות הקומי, שנכתב על ידיו בשיתוף עם טרי פראטצ'ט. עוד פרוייקט טלוויזיוני עליו גיימן עובד הוא סדרת מד"ב חדשה בשם הבניין, על גורד שחקים שנע בין יקומים מקבילים ושעלילתו מבוססת על סיפור שלו ושל לורה הארקום. בנוסף, בעבר הספר אבק כוכבים עובד לקולנוע, אך הטון שלו היה שונה באופן מהותי מזה של הספר, לטוב ולרע.

אלים אמריקאים יגיע אל מסכי הטלוויזיה ב-30 באפריל. הוא ישודר ברשת Starz ויהיה זמין מאוחר יותר גם לצופים מחוץ לגבולות צפון אמריקה דרך שירותי הצפיה של אמזון.

https://youtu.be/hxNiqmRWTUI

תגובות

במאמר זה

נגישות