תישארו על הכסא: לפאוור ריינג׳רס תהיה סצנת פוסט-קרדיטים

הפאוור ריינג'רס לקחו טריק מהספר של מארוול כדי לקדם את הסרטים הבאים בסדרה, כשהתכנית השאפתנית היא ליצור שתי טריולוגיות קולנועיות

פאוור ריינג'רס, 2017

במהלך ראיון עם קוליידר, דין ישראלייט, במאי הסרט פאוור ריינג׳רס שמגיע בסוף החודש הקרוב, הכריז כי תהיה לו סצנת פוסט-קרדיטים.

לפי דבריו של ישראלייט, לא נאלץ לחכות לסצנה עד סיום הקרדיטים במלואם: ״תמיד ידענו שתהיה קודה (שם אלטרנטיבי לסצינת פוסט-קרדיט), שתהיה מעין סצנת פוסט-קרדיטים. הדבר היחיד שהתדיינו לגביו היה האם היא תגיע שתי דקות וחצי לאחר שהקרדיטים הראשיים מסתיימים, או שהיא תגיע ממש בסיום הקרדיטים. אז החלטנו מעין לשבור את הקרדיטים באמצע״.

הריבוט לפרנצ׳ייז הלהיט-לשעבר לא מגיע כסרט סטנד-אלון, לפי השמועות – Lionsgate כבר מתכננים לפחות חמישה סרטים נוספים, כשתי טרילוגיות מחוברות. במסגרת יקום נרחב שכזה, סצנות פוסט-קרדיטים כבר הפכו להיות מובנות מאליהן, הרבה בזכות ההצלחה של היקום הסינמטי של מארוול, שהפך אותן למסורת. טרם נמסר מידע  לגבי סרטי ההמשך, לכן יש לצפות שהסצנה המדוברת תרמוז לנו למה יש לצפות.

פאוור ריינג׳רס יעקוב אחר חמישה בני נוער ״רגילים״, שנבחרו על-ידי הגורל, ועליהם לעבוד יחדיו בתור דור חדש של הלוחמים האגדיים, כדי להציל את העיירה שלהם, ואת העולם כולו, מאיום חוצני. בכדי לעשות את זה, עליהם יהיה להתגבר על הבעיות היומיומיות שלהם, לפני שיהפכו יחדיו למייטי מורפין פאוור ריינג׳רס. הטריילר מרמז שטון הסרט יהיה פחות קאמפי מהמקור המקביל עם פלטת צבעים קודרת יותר, נראה שהסרט הולך לכיוון דרמת ה-coming-of-age, שכמובן תהיה מעורבבת באקשן אנרגטי.

חברי הפאוור ריינג׳רס עצמם יגולמו בידי שחקנים צעירים שהם עוד לא שמות גדולים, אך בתפקידי דמויות המשנה ילוו אותם כוכבי-ענק: אליזבת׳ בנקס כנבלית-החייזרית הראשית, ריטה רפולסה; בריאן קרנסטון בתפקיד זורדון, וקולו של ביל היידר כרובוט-המסייע של זורדון, אלפא 5.

לפי דבריו של ישראלייט אחד מהימים הטובים בעבודה על הפרוייקט היה כשקרנסטון הגיב היטב לתסריט ולפוטג׳ של כמה סצנות, והסכים לקחת עליו את התפקיד של זורדון: ״הוא ממש אהב את מה שאנחנו עושים, הוא הבין את הטון, הוא אהב את ההופעות של הילדים, והוא הרגיש שהוא יוכל להביא את האנושיות שדמותו של זורדון זקוקה לה״. עבור קרנסטון, זוהי סגירת מעגל, שנים לאחר שב-1993, אז קריירת המשחק שלו עוד דשדשה, הוא דיבב שני נבלים קטנים (טווינמן וסניזרד) בשני פרקים של הסדרה המקורית.

תגובות

במאמר זה

נגישות