אדיסון טימלין מצטרפת לאתחול של מקגייוור

טימלין תלוהק לתפקיד הנשי המרכזי ותגלם את דמותה של מייקי, שעתידה לספק תמיכה טכנית למקגייוור. עוד בקאסט: מישל קרוסיאק מהאנטומיה של גריי וג'ורג' אידס מ-CSI

קרדיט: Shutterstock

אדיסון טימלין (Addison Timlin), שכיכבה בעבר בסדרה קליפורניקיישן, לוהקה לתפקיד הנשי המרכזי באתחול של מקגייוור. טימלין תגלם את מייקי, מפתחת תוכנה בעלת אופי אגרסיבי שתספק תמיכה טכנית למקגייוור.

טימלין מצטרפת לקאסט ההולך ומתגבש לקראת צילומי האתחול של הסדרה מקגייוור. בין רשימת השחקנים שלוקחים חלק בפרוייקט תוכלו למצוא את מישל קרוסיאק (Michelle Krusiec) מסדרת המד"ב פרינג' ומדרמת בית החולים האנטומיה של גריי, שלוהקה לתפקיד הסוכנת לביטחון המולדת קרוייקס; גורג' אידס שכיכב בסדרת הפשע CSI בדמותו של ניק סטוק לתפקיד של לינקולן; וג'ושוע בון (Joshua Boone) מהסדרה חוק וסדר לתפקיד שעוד לא נחשף.

דיוויד וון אנקן יביים, זלוטוף ישקיף מהצד

בימים אלה נכתב פרק הפיילוט לאתחול של מקגייוור על ידי פול דאונס קולזיאו (Paul Downs Colaizzo), שהתחיל במקור את דרכו ככותב תסריטים למחזות, ושותפו לכתיבה ברט מאוני (Brett Mahoney). על מלאכת הבימוי מופקד דייוויד וון אנקן (David Von Ancken), שברזומה המרשים שלו תוכלו למצוא מספר שמות מוכרים של סדרות כמו גיבורים, קלינפורניקיישן, המגן ויומני הערפד.

אל הסט יצטרף בתקן משגיח מהצד לי דיוויד זלוטוף, היוצר של הסדרה המקורית משנות השמונים והתשעים שהכירה לנו את הסוכן הסודי הצעיר שמסוגל לפתור כל בעיה או תסבוכת בדרכים בלתי שגרתיות. הסדרה הייתה בזמנו כה פופולרית עד שהיא אפילו טבעה מושג לשוני חדש – "מקגייווריזם". לא פלא שעשרים שנה לאחר סיומה יש מי שרוצה לראות אותה חוזרת אל המסכים.

אנחנו עוד לא יודעים מתי פרק הפיילוט של האתחול יהיה מוכן והאם הוא יהיה זמין לצפייה עבור הקהל הרחב, או שמא יוצג בפני מקבלי ההחלטות בלבד. בכל אופן, אנחנו מבטיחים לעדכן בפרטים נוספים ברגע שנקבל אותם.

(קרדיט תמונה: Shutterstock)

תגובות

במאמר זה


הצטרף לשיחה

נגישות