שמועה: האם Grand Theft Auto 6 נמצא בפיתוח?

האתר Techradar פרסם ידיעה לפיה רוקסטאר נמצאת בשלבי פיתוח ראשונים של המשחק. וגם: על התכנית הגנוזה להעביר את עלילת הסדרה לטוקיו

האם חברת רוקסטאר (Rockstar) החלה בעבודת הפיתוח של המשחק השישי בסדרת הפשע הפופולרית Grand Theft Auto? ידיעה זו מגיעה ממקור מידע שיצר קשר עם האתר Techradar. המקור אמר כי עוד לא הוחלט באיזו עיר תתרחש עלילת המשחק החדש ושכל האופציות עוד פתוחות.

פרט מידע מעניין נוסף שהמקור של Techradar חשף הוא על קיומה של תכנית גנוזה עליה שקדה רוקסטאר, לפיה היא תפיק משחק של Grand Theft Auto שעלילתו תתרחש בטוקיו, בירת יפן. צוות מטעם רוקסטאר קיים לאורך השנים מספר נסיעות ליפן כדי להעריך את הפוטנציאל של משחק בארץ השמש העולה אך בסופו של דבר ירד מהרעיון אחרי שנתקל ביותר מדי קשיים, ביניהם מערכת כבישים "בעייתית", כהגדרתו, בצירוף של סוגיות אחרות שהערימו בעיות על האפשרות לייצר פרק של Grand Theft Auto מחוץ לתחומי ארצות הברית. חבל, כי האופי והתמות של המשחק יכול להתחבר בקלות למאפיות מקומיות כמו היאקוזה היפני.

בגלל שאין לנו איך לדעת עד כמה מקור המידע של Techradar אמין, אנו ממליצים להתייחס אל הכתוב מעלה כשמועה ולקחת את הדברים בעירבון מוגבל.

בהתחשב בעובדה שעלילת כל המשחקים בסדרת Grand Theft Auto התרחשה בערים בתחומי ארצות הברית, למעט חבילת ההרחבה של המשחק המקורי שלקחה את השחקן אל עיר הבירה האנגלית לונדון, אנחנו משערים כי גם בפעם הבאה תעדיף רוקסטאר לבחור בעיר אמריקאית. מצד שני, אם רוקסטאר תחליט בכל זאת להתרחב לאיזורים חדשים על גבי הגלובוס אז זו, סביר להניח, תהיה הפתעה לטובה שתאפשר להכניס מעט גיוון למותג הותיק.

שמועה נוספת שמסתובבת ברשת בזמן האחרון היא על פיתוחו של משחק המשך למשחק הפעולה בתקופת המערב הפרוע Red Dead Redemption. השמועות טוענות כי רוקסטאר תכריז על ההמשך באופן רשמי בכנס E3 לשנת 2016, שיפתח את שעריו ב-14 ביוני למשך שלושה ימים. אולי אז גם נשמע מילה או שניים על עתידה של סדרת Grand Theft Auto? נחיה ונראה.

תגובות

במאמר זה


הצטרף לשיחה

נגישות