לוס אנג'לס מציינת שבוע למותו של אדם ווסט באופן באטמני במיוחד

ראש העיר של לוס אנג'לס בשיתוף עם DC מתכננים מחווה מיוחדת לציון שבוע למותו של אדם ווסט. רמז: אם אתם במקרה בעיר, הביטו הלילה לשמיים

לפני שבוע התבשר לנו כי השחקן אדם ווסט, שעל אף הקריירה הארוכה שלו בעשורים האחרונים נחקק בזיכרון דווקא כבאטמן בסדרה ששודרה בשנות ה-60, נפטר בגיל 88 אחרי מאבק ארוך במחלת הלוקמיה. העיר לוס אנג'לס יוצאת מגדרה כדי לציין שבוע למותו של השחקן האהוב – בשעה 9 בערב (אצלנו 7 בבוקר שישי שעון ישראל) יודלק פנס מיוחד שיאיר את השמים עם סמלו האייקוני של איש העטלף.

"במחווה ראויה לסמל התרבות אדם ווסט, ראש העיר של לוס אנג'לס, אריק גרסטי, וראש מחלקת המשטרה, צ'יף צ'ארלי בק, יצטרפו לטקס האזכרה וידליקו את הפנס של איש העטלף על גג העירייה לזכרו של אדם ווסט". כך נכתב בהודעה הרשמית שפרסמה ענקית הקומיקס DC, שרמזה כי היא מתכננת איזו הפתעה לאירוע אחרי הציוץ המשונה שלה בטוויטר שהזמין את הגולשים להשתתף באירוע "האביר המואר".

בראיון שנתן אדם ווסט בשנה שעברה, גילה השחקן כי הוא רוצה לשוב פעם נוספת אל העולם של באטמן, הפעם בתור אביו של ברוס ויין במסגרת היקום הסינמטי של DC לצד בן אפלק. לאורך השנים האחרונות ווסט לא הרפה לגמרי מבאטמן והמשיך לדבב את הדמות בסדרות וסרטי אנימציה שלה.

בכל אופן, אם אתם נמצאים ב-24 שעות הקרובות בלוס אנג'לס ורוצים לחלוק כבוד אחרון לאדם ווסט, כל מה שעליכם לעשות הוא להביט מעלה ולראות את סמלו של באטמן מתנוסס לו בשמיים.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות