5 סרטי קולנוע שיוצאים הקיץ ויעבירו לכם את הזמן בכיף

גיבורי-על, סרטי אנימציה וזומבים - המלצות לחמישה סרטים שיוצאים לקולנוע הקיץ וימלאו לכם את הזמן הפנוי, או לפחות יספקו הפוגה ממזג האוויר הרותח בחוץ

חום יולי-אוגוסט הגיע מוקדם מהצפוי, ואחת הדרכים הטובות ביותר לקבל הפוגה ממנו היא לשבת במזגן של אולם הקולנוע וליהנות מסרט על הדרך. אך באיזה סרט כדאי לבחור? להלן רשימה של חמישה סרטים שנראים מבטיחים ולכל הפחות יספקו לכם שעתיים של כיף. שניים מהם יוצאים לאקרנים כבר בסוף השבוע הקרוב.

המתים אינם מתים
27/6/19

אי אפשר להעביר את הקיץ בלי סרט זומבים כלשהו. הסרט המתים אינם מתים הוא קומדיית זומבים עם המון שמות של כוכבים מוכרים, ביניהם סלינה גומז, ביל מארי (מכסחי השדים וזומבילנד) ואדם דרייבר (טרילוגיית מלחמת הכוכבים החדשה). עיירה שקטה מותקפת לילה אחד על ידי עדר של זומבים, וכל מה שעומד ביניהם לבין תושבי העיירה הם שלושה שוטרים מקומיים וקברנית עם מבטא סקוטי כבד.

החיים הסודיים של חיות המחמד 2
27/6/19

פרק ההמשך לסרט הקודם שהציג בפנינו את ההרפתקאות שעוברות על חיות המחמד שלנו כאשר אנחנו, הבעלים שלהן, אינם נמצאים בסביבה. הפעם הארנב סנואובול מפתח תסביך גיבור-על ויוצא לרחובות, כאשר שאר חיות המחמד לוקחות על עצמן את המשימה להחזיר אותו הביתה בשלום לפני שהבעלים שלו ישימו לב להיעדרו.

ספיידרמן: רחוק מהבית
4/7/19

פיטר פרקר (טום הולנד) וחבריו יוצאים לחופשה בפריז, אך גם שם הוא נתקל בצרות כאשר הוא מגוייס בניגוד לרצונו על ידי ניק פיורי (סמואל ג'קסון) לטפל באיום שעתיד להגיע מעולם אחר. במקביל, פרקר צריך להתמודד ולהשלים עם גורלו של טוני סטארק, שהיווה מנטור עבורו בסרט הקודם.

מלך האריות
18/7/19

דיסני החלה בשנים האחרונות להוציא גרסאות מחודשות לסרטי האנימציה הקלאסיים שלה ועכשיו הגיע תורה של אחת מהקלאסיקות הגדולות ביותר – מלך האריות. אותו סיפור (כנראה) אך באנימציית CGI שתהפוך את הכל לאמיתי יותר לעין. דונלד גלובר (סולו) וביונסה ידבבו את סימבה ונלה בהתאמה בגרסה האנגלית ואלי גורשטיין יחזור לתפקידו כסקאר בגרסה המדובבת לעברית.

זה 2
5/9/19

סרט האימה המבוסס על ספרו של סטיבן קינג חוזר לפרק המשך שיזכיר לכולנו עד כמה ליצנים יכולים להיות מפחידים. 27 שנים אחרי אירועי הסרט הראשון, הדמויות חוזרות בבגרותן לעיירה דרי אחרי שדברים משונים מתחילים להתרחש בה. האם החבורה תצליח שוב להציל את עיירת מולדתה לפני שישפך עוד ועוד דם?

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות