ג'יי קיי רולינג תוציא שלושה ספרי ספין-אוף של הארי פוטר

הסופרת ג'יי קיי רולינג תוציא שלושה אוספים של סיפורים קצרים שיפתחו את עולם הקוסמים שהיא יצרה. את הארי פוטר עצמו אל תצפו למצוא בהם

עושה רושם שגם אחרי שקו העלילה המרכזי של ספרי הארי פוטר הגיע לסופו, היקום של הקוסם הבריטי ממשיך להתפתח גם בלעדיו עם יצירות צדדיות כמו המחזה הארי פוטר והילד המקולל וסרט הקולנוע חיות קסומות והיכן למצוא אותן. עכשיו גם הסופרת המפורסמת ג'יי קיי רולינג מנצלת את המומנטום והכריזה על הוצאה לאור של שלושה ספרי ספין-אוף חדשים שימשיכו לפתח את עולם הקוסמים לכיוונים חדשים.

לפני שאתם מתחילים אפילו לפתח ציפיות, נגיד לכם מראש שהארי פוטר עצמו ושני חבריו הקרובים, רון וויזלי והרמיוני גריינג'ר, אינם מופיעים באף אחד מהספרים החדשים. במקום זאת, הספרים מתמקדים בפיתוח דמויות משניות וחשיפת מידע חדש על מקומות שונים שהופיעו במסגרת הספרים המרכזיים.

שלושת הספרים הם חלק מסדרה שנקראת סיפורים קצרים מהוגוורטס (Short Stories From Hogwarts), וכפי שניתן להסיק מדובר באוספים של סיפורים קצרים שנכתבו על ידי רולינג. הספר הראשון נקרא כוח, פוליטיקה ורוחות רפאים מציקות (Power, Politics And Pesky Poltergeists) והוא עוסק בשלושה נושאים: האחד הוא שורשי הדמות שכולנו אוהבים לשנוא, פרופסור דולורס אמברידג'; השני הוא מערכת היחסים בין פרופסור הוראס סלאגהורן לבין וולדמורט, בזמן שהיה סטודנט צעיר; והשלישי הוא ההיסטוריה של בית הכלא לקוסמים, אזקאבאן.

הספר השני, גבורה, קשיים ותחביבים מסוכנים (Heroism, Hardships and Dangerous Hobbies) יחשוף רבדים חדשים בדמויות של פרופסור מינרווה מק'גונגל ופרופסור רמוס לופין; והספר השלישי, הוגוורטס: מדריך חלקי ובלתי אמין (Hogwarts: Incomplete and Unreliable Guild) יגלה לנו כמה סודות חדשים שלא ידענו עליהם בעבר בנוגע לבית הספר המפורסם לקוסמות, הוגוורטס.

שלושת הספרים החדשים יהיו זמינים לרכישה בפורמט דיגיטלי במחיר של 3 דולרים כל אחד החל מה-6 בספטמבר דרך האתר הרשמי של ג'יי קיי רולינג, Pottermore.

(Photo Credit: Pottermore)

תגובות

במאמר זה

נגישות