שני משחקים חדשים של פוקימון הוכרזו ל-Switch

שני המשחקים החדשים של פוקימון, Let's Go, Pikachu ו-Let's Go, Eevee, יגיעו לקונסולת ה-Switch של נינטנדו לקראת סוף השנה בנובמבר

אחרי ההצלחה המאסיבית של פוקימון גו, שני משחקים חדשים של המותג הוכרזו לקונסולת ה-Switch – הראשון נקרא Let's Go, Pikachu והשני Let's Go, Eevee.

המשחקים החדשים הללו חוזרים במידה מסויימת אל השורשים משנת 1998 כאשר השחקנים ינסו לתפוס את כולם ב-Kanto, העולם בו מתגוללת העלילה של משחק הפוקימון הראשון Pokemon Yellow עם אש קאצ'ם וחברו הנאמן פיקאצ'ו. מדובר בעצם בשתי גרסאות של אותו משחק, כאשר ההבדל העיקרי ככל הנראה הוא הפוקימון איתו תתחילו את המסע שלכם. זו נראית כמו הזדמנות טובה למי שאינו מכיר את המשחקים המקוריים של פוקימון להיכנס לעניינים.

שני המשחקים תומכים גם בשחקן יחיד וגם באפשרות לשחק יחד עם חבר מול אותו מסך במצב של שיתוף פעולה. השחקנים יוכלו להשתמש ב-Joy-Con, השלט של ה-Switch, כדי לזרוק פוכדורים על פוקימונים שתרצו לתפוס. בנוסף, מי שירצה להשקיע יותר כסף יוכל לרכוש שלט בצורת פוכדור, בעזרתו תוכלו להעביר פוקימון אחד מהמשחקים של Switch אל חשבון הפוקימון גו שלכם, כך שתוכלו על הנייר ללכת עם הפוקימון המועדף עליכם לכל מקום.

Let's Go, Pikachu ו-Let's Go, Eevee יהיו זמינים לרכישה לקראת סוף השנה הנוכחית ב-16 בנובמבר.

ואם כבר הזכרתם את פוקימון גו, נציין כי המשחק המפורסם לסמארטפונים רשם לעצמו הישג חדש – חצה את קו 800 מיליון ההורדות בחנויות האפליקציות, כך לפי ידיעה שפורסמה באתר Variety.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות