תיקים באפילה תחזור לעונה 11, הצילומים יחלו בקיץ הקרוב

דיוויד דוכובני וג'יליאן אנדרסון יחזרו לגלם את הדמויות האייקוניות פוקס מאלדר ודיינה סקאלי. במקביל, הם עובדים גם על ספר אודיאו שיקשר בין עונה 10 לאירועי הסרט

רשת פוקס הזמינה עונה חדשה של סדרת האימה-מד"ב תיקים באפילה, שתכלול עשרה פרקים. זו תהיה העונה ה-11 של הסדרה.

יוצר תיקים באפילה, כריס קרטר, יחזור לביים גם בעונה החדשה. דיוויד דוכובני וג'יליאן אנדרסון יחזרו לגלם את הדמויות האייקוניות פוקס מאלדר ודיינה סקאלי בחיפושם אחר הוכחות לקיומם של חייזרים תבוניים על כדור הארץ.

ההכרזה על חזרתה של תיקים באפילה אל המסך נעשתה באמצעות חשבון הטוויטר הרשמי של הסדרה. בציוץ שפורסם ניתן לראות אנימציה פשוטה עם המלים "האמת נמצאת אי שם", שמות השחקנים ו"בקרוב". ברקע רואים במטושטש את מאלדר וסקאלי מחזיקים פנסים.

במקור, תיקים באפילה החלה את דרכה ב-1993 למשך תשע עונות, עד שירדה מהמסך בשנת 2002. אחרי הפסקה של כמעט עשור וחצי, הסדרה הוחזרה לעונה מספר 10 בשנת 2016.

במקביל, דוכובני ואנדרסון עובדים על פרוייקט נוסף של ספר אודיאו שעתיד להימכר באמאזון. בפרוייקט זה ישתתפו גם חברי הקאסט של קבוצת The Lone Gunmen מהסדרה. מבחינה עלילתית, אירועי ספר האודיאו יתרחשו בין אירועי הסרט לבין האירועים של העונה העשירית.

נכון לרגע כתיבת שורות אלה אמנם עוד אין תאריך רשמי מתי העונה ה-11 של הסדרה תעלה לשידור, אבל כן יש הערכה כללית – מאחר והצילומים יערכו בקיץ הקרוב, אפשר לצפות שהעונה החדשה תהיה מוכנה בסוף 2017 או בתחילת 2018.

 

תגובות

במאמר זה

נגישות