הוכרזו תאריכי היציאה של דדפול 2 ושני סרטי אקס-מן נוספים

דדפול ושני הסרטים האחרים יצאו ב-2018. סופי טרנר כנראה תגלם שוב את גי'ן גריי בסרט ההמשך "אקס-מן: הפיניקס האפלה" וג'וש בון יביים את "המוטאנטים החדשים"

שנת 2018 עומדת להיות שנה צפופה עבור אולפני פוקס, שהכריזו על יציאתם של שלושה סרטים ביקום המורחב של האקס-מן במהלכה: דדפול 2, המוטאנטים החדשים והפיניקס האפלה. 

דדפול 2 יגיע לאקרנים בשיא תקופת הקיץ הקולנועית – ב-1 ביוני. הכרזת התאריך באה לאחר שתי הכרזות אחרונות על ליהוקים לדמויות המובילות החדשות לצידו של דדפול, קייבל ודומינו. ראיין רינולדס כמובן ישוב לגלם את דדפול עצמו. הגעתו של סרט ההמשך היתה צפויה, לאחר שדדפול הראשון הרוויח למעלה מ-780 מליון דולר בקופות, סכום חסר תקדים עבור סרט המדורג R.  בעקבות הצלחתו, סרט הפרידה של פוקס מדמותו של וולברין, לוגאןקיבל דירוג R גם הוא – עם הצלחה קופתית של למעלה מ-600 מליון דולר.

אחרי דדפול, הפיניקס האפלה תגיע ב-2 בנובמבר. על-פי הכותרת, הסרט יתקשר לסאגת הפיניקס האפלה, המקבילה מהמקורות בקומיקס, שנחשבת לקלאסיקה אקס-מנית מ-1980. לאחר תפקידה באקס מן: אפוקליפסה, סופי טרנר, הידועה כסנסה סטארק ממשחקי הכס, ככל הנראה תשוב לגלם את ג׳ין גרייטרם ברור כיצד כל הסרטים יתקשרו אחד עם השני בפרט וליקום של האקס-מן בכלל, אך סביר להניח שהפיניקס האפלה יעסוק בג׳ין לאחר שנתנה בלית ברירה לכוחותיה האדירים לפרוץ החוצה בשיא הקרב באפוקליפסה. 

המוטאנטים החדשים יגיעו קצת לפני הקיץ, ב-13 באפריל. הסרט יבויים על-ידי ג׳וש בון, במאי אשמת הכוכבים, כנראה כדי לפנות לקהל צעיר יותר, שכן המוטאנטים החדשים הינם צוות גיבורי-על צעירים. פוקס טרם הכריזו בנוגע לליהוקים או הסינופסיס של הסרט, אך שמועות כבר הספיקו להתרוצץ ברחבי האינטרנט בנוגע לליהוקה האפשרי של מייסי וויליאמס, המוכרת כאחותה הצעירה של סנסה, אריה סטארק, כאחת מהדמויות המוטאנטיות המובילות.

תגובות

במאמר זה

נגישות