טורניר Esport רשמי יערך לראשונה ב-WoW Classic

פיצ'ר חדש שהתווסף למשחק לאחרונה מאפשר לשתי קבוצות מאורגנות לשחק אחת מול השניה במקום מול יריבים באקראי. שווי הפרסים: 4,000 דולר

וורלד אוף וורקראפט קלאסיק

בתחילת שנות ה-2000 תחום הספורט האלקטרוני היה יחסית בחיתוליו, אבל מאז הוא התפתח רבות. בזכות כך, לראשונה גם World of Warcraft Classic יערך טורניר נושא פרסים כספיים.

במסגרת האירוע, שנקרא Summer Bowl, קבוצות של 10 שחקנים ישחקו זו מול זו בטורניר "תפוס את הדגל". הפורמט של הטורניר מתאפשר באמצעות פיצ'ר חדש בשם War Game, שנותן את האופציה לשתי קבוצות ספציפיות לשחק אחת עם השניה במקום לתת לאלגוריתם של המשחק לבחור יריבים באופן רנדומלי.

הטורניר יחל רשמית ב-20 ביוני עד ה-5 ביולי, ויערך בסופי שבוע. בשלב הראשון כל הקבוצות שנרשמו ישחקו יחד ואל שלב הגמר יעלו 6 הקבוצות הטובות ביותר, שיחלקו פרסים כספיים בשווי מצטבר של 4,000 דולר. שימו לב כי ישנה הפרדה בין שרתים אירופאיים לשרתים אמריקאים. פרטים נוספים כמו רשימת הקבוצות שהתקבלו וזהות השדרנים שילוו את שידורי הטורניר יפורסמו בהמשך.

ההרשמה ל-Summer Bowl תהיה פתוחה עד ה-18 לחודש, שזה בערך שבוע מהיום כדי לארגן את החברים שלכם לקבוצה רשמית. לחצו כאן להרשמה, ושיהיה בהצלחה!

תגובות

במאמר זה

נגישות