שחקני World of Warcraft מסיעות יריבות יכולים מעכשיו לתקשר

חושבים שהטרול במדרכה ממול מריץ עליכם בדיחות? שיקוי חדש מאפשר לשחקני World of Warcraft להבין את דברי הצד היריב במשך שעה אחת

אם אתם אורק שתמיד רצה לקרוא שירה גמדאית או עלף שרצה לבדוק האם טאורן עלול להתעצבן מבדיחה על פרות קדושות, מעתה והלאה תוכלו לעשות זאת באמצעות שיקוי חדש שהתווסף למשחק התפקידים ההמוני World of Warcraft ומאפשר לשחקני הסיעות היריבות לתקשר.

עוד מימיו הראשונים של המשחק, כאשר שחקנים מסיעות יריבות היו מגיעים לטווח דיבור זה עם זה ומנסים לתקשר כל מה שהם היו רואים בצ'אט היה ג'יבריש. שיקוי חדש בשם Elixir of Tongues מעניק לשחקנים את היכולת להבין את דברי הצד השני למשך שעה אחת. קחו בחשבון שכדי לנהל דיאלוג אמיתי, על שני הצדדים המעורבים בשיחה להיות תחת השפעת השיקוי המדובר.

את השיקוי ניתן לרכוש תמורת סכום פעוט של 30 מטבעות זהב בעיר Dalaran, שנחשבת טריטוריה נטרלית בה ה-Horde וה-Alliance יכולים להסתובב בבטחה מבלי לחשוש מפני סכין בגב או כדור אש בפרצוף. לכן זו גם סביבה מתאימה לנסות את השיקוי החדש כדי להבין יותר טוב מה קורה בצד השני, או להגיד לאורק שהפריע לכם שוב ושוב לעשות את הקווסט מה אתם חושבים על אמא שלו.

מתברר שהרעיון לשיקוי שמגשר על פערי התקשורת בין הסיעות היה קיים עוד מימי World of Warcraft המקורי, זאת על פי ציוץ של ג'רמי פיסל, אחד ממעצבי המשחק.

כמובן שאם אתם באופן אישי מתנגדים לדוח-שיח בין גזעי, תמיד אפשר כאשר מישהו מהסיעה הנגדית פונה אליכם לענות לו Kek בצ'אט ולברוח.

תגובות

במאמר זה

נגישות