וונדר וומן 1984 נדחה בשבעה חודשים לקיץ 2020

את ההודעה הראשונית על הדחייה של "וונדר וומן 1984" אל תקופת שוברי הקופות של הקיץ הבא מסרה גל גדות בעצמה בחשבון הטוויטר שלה

וונדר וומן 1984, הסיקוול הראשון ללהיט מ-2017 בכיכובה של גל גדות, נדחה בשבעה חודשים מנובמבר 2019 לקיץ 2020.

הדחיה המפתיעה של וונדר וומן 1984 בבימויה של פאטי ג׳נקינס הוכרזה לראשונה על-ידי גל גדות בעצמה, שכתבה: ״מתרגשת מאוד להכריז שתודות לנוף המשתנה, אנחנו מסוגלים להחזיר את וונדר וומן בחזרה לביתו הלגיטימי. 5 ביוני, 2020״, וחתמה ב-״Be there or be square״, ביטוי שלא נשמע בשנים האחרונות ברחבי האינטרנט. נשיא האחים וורנר שאחראי על ההפצה בצפון אמריקה אמר: ״היתה לנו הצלחה ענקית עם שחרור וונדר וומן הראשון במהלך הקיץ, אז כשראינו הזדמנות לנצל את הנוף התחרותי המשתנה, עשינו זאת. המהלך הזה מנחית את הסרט בדיוק היכן שהוא שייך״.

כמובן שההתלהבות לגבי הדחיה של זמן כל כך ממושך צריכה להלקח בערבון מוגבל, אך יחד עם זאת – האחים וורנר ודיסי היו צריכים מראש למקם את הסרט כבלוקבאסטר קיץ, בהתאם להצלחה הקיצית של וונדר וומן הראשון עם 821 מליון דולר בקופות ברחבי העולם. כך שלמרות שהסיבות לשינוי התאריך מצד אחד עלולות להיות שליליות, התאריך החדש נשמע בהחלט ראוי לסרט הזה. הדחיה מגיעה כמובן גם במקביל לשמועות חריפות לגבי עזיבתם של הנרי קאביל ובן אפלק מהיקום הקולנועי של דיסי, ודחייה נוספת של סרט הסולו של הפלאש ל-2021, אך גם לצד אקווהמן ושאזאם המתקרבים, שבינתיים הצליחו להלהיב את הקהל עם הטריילרים שלהם.

לגבי ״הנוף המשתנה״ שההצהרות המתוסרטות התייחסו אליו, מדובר כנראה על הורדת סטיב אוסטין, האיש השווה מיליונים (Six Billion Dollar Man במקור) מהלו״ז של וורנר, הסרט שמארק גולדברג היה מיועד לככב בו. את המקום המקורי של וונדר וומן 1984 ב-1 בנובמבר 2019 תפס הריבוט למלאכיות של צ׳ארלי בכיכובן של קריסטן סטיוארט, נעמי סקוט (בקרוב הנסיכה ג׳סמין בריבוט הלייב אקשן לאלאדין), אלה בלינסקה ואליזבת בנקס, שגם מביימת. מול הריבוט הזה של סוני, פאראמאונט קפצו על התאריך עם פרנצ׳ייז אייקוני משלהם – שליחות קטלנית. הסרט החדש יכהן כסיקוול ישיר לשליחות קטלנית 2, כשיחזיר למסך הגדול את ארנולד שוורצנגר ולינדה המילטון לתפקידיהם האהובים.

תגובות

במאמר זה

נגישות