"סצינת המשפחה" המלאה של המתים המהלכים תשבור לכם את הלב

דיסק הבלו ריי של "המתים המהלכים" יכלול שמונה סצינות שירדו בעריכה, אחת מהן היא סצינת החלום המלאה של ריק לפני שניגן החל לנתץ גולגלות

כל מי שצפה בפרק הבכורה של העונה השביעית של המתים המהלכים זוכר בוודאות סצינה אחת קורעת לב, בה ריק מדמיין בעיני רוחו כיצד תושבי אלכסנדריה היו יכולים לחיות באידיליה משפחתית אילולא ניגן הגיע והתחיל לנתץ גולגלות. עכשיו מתברר שמה שראינו היה רק סופה של הסצינה המקורית, שאורכה עומד על שלוש דקות אך נחתכה ברובה ונשארה מיותמת על שולחן העריכה.

הסצינה המלאה זמינה עבור כל מי שקנה את גרסת הבלו ריי של המתים המהלכים עונה 7. מדובר בסצינה אחת מתוך שמונה סצינות שנמחקו ולא שודרו.

את הסצינה המלאה ניתן לראות באתר ComicBook. אמנם היא זמינה גם ביוטיוב (לינק למטה), אבל באיכות ירודה יחסית נכון לרגע זה. בין היתר רואים בסצינה את גלן ומגי משחקים עם הבן שלהם במכונית צעצוע עם שלט רחוק, אברהם וסאשה הריונית יושבים יחד על ספסל, קרול מגישה עוגיות ועוד. רק בסוף הסצינה כל הדמויות מתאספות סביב שולחן האוכל בחוץ כפי שראינו בתחילת העונה.

https://youtu.be/O15zDq37aT8

המתים המהלכים תחזור אל עונתה השמינית ב-22 באוקטובר. העונה הקודמת נגמרה בנקודה בה נפתחת באופן רשמי המלחמה בין אלכסנדריה, הגבעה והממלכה לבין הצבא של ניגן. אם קשה לכם לחכות אתם יכולים להתנחם בטריילר של העונה החדשה (מצורף מטה) שהוצג בכנס קומיק קון האחרון בסוף יולי. בנוסף, לכבוד הפרק המאה של הסדרה שאמור להיות משודר במסגרת העונה החדשה, חברי הקאסט שיתפו פעולה כדי ליצור סרטון מיוחד כדי לדון בדרך שעשתה הסדרה מאז ועד היום, בתוספת כמה פרטי טריוויה מעניינים.

תגובות

במאמר זה

נגישות