יוצרי "משפחת סימפסון" שוקלים לעשות סרט המשך

בראיון שהעניק אחד המפיקים של הסדרה, נאמר כי נשקלת ברצינות האפשרות להפקת סרט המשך של משפחת סימפסון. וגם: כיצד פוקס מציינת את הפרק ה-600

משפחת סימפסון

כמעט עשור עבר מאז שהמשפחה המצויירת הכי מפורסמת בתולדות הטלוויזיה האמריקאית, משפחת סימפסון, עשתה גיחה קצרה אך מוצלחת במיוחד אל המסך הגדול עם הסרט שיצא בכיכובם בשנת 2007. מאז, מעריצי הסדרה המשיכו לתהות מתי עתיד לצאת סרט נוסף אך נותרו ללא מענה. אבל עכשיו מתחילים להופיע סימנים כי יוצרי הסדרה מתחילים לקחת את הרצון של הקהל קצת יותר ברצינות.

המפיק של משפחת סימפסון, ג'יימס ברוקס (James Brooks), התראיין לאתר LRM וסיפר על עתיד הסדרה. במסגרת הראיון הוא התייחס גם לאפשרות שיופק סרט המשך.

"פוקס רוצים מאוד שנעשה עוד אחד", אמר ברוקס. "אולי נעשה זאת או אולי לא. (השאלה היא) איך נחלק את נטל העבודה והאם אנחנו מאמינים ברעיון שיש לנו. אנחנו עשויים לחקור בצורה אקטיבית יותר את האפשרות לסרט שני בקרוב".

במלים אחרות, אפשר להבין מהדברים של ברוקס כי יש כבר רעיון על מה יהיה סרט ההמשך, אבל מאחר ועדיין יהיה צריך לעבוד על הסדרה במקביל זה ייצור עומס עבור כל המעורבים במלאכה.

הסרט של משפחת סימפסון היווה הצלחה עצומה גם בביקורות וגם בקרב הקהל. עד היום הוא מחזיק בציון מכובד של 88 אחוזים באתר Rotten Tomatoes. לכן אין זה פלא שפוקס לוחצים על הפקת סרט המשך.

משפחת סימפסון חגגה לאחרונה את שידור הפרק ה-600 שלה אחרי 28 עונות. כדי לציין את האירוע המשמח, פוקס מתכננת מרתון מיוחד של כל פרקי הסדרה. איי קראמבה!

תגובות

במאמר זה

נגישות