סדרת האקס-מן The Gifted חודשה לעונה שניה

הסדרה שהחזירה את המוטאנטים של האקס מן אל המסך הקטן, The Gifted, חודשה לעונה שניה על אף שהעונה הראשונה מסתיימת רק בשבוע הפרק עם פרק פינאלה כפול

The Gifted מתקרבת לסיום העונה הראשונה שלה, ופוקס כבר הכריזו במהלך הסופ״ש האחרון שדרמת-האקשן המארווליסטית תחודש לעונה שניה. זה לא אמור להגיע כהפתעה, לאחר שהסדרה זכתה במקום השלישי בין הדרמות החדשות הכי נצפות של עונת הסתיו.

סדרה הקומיקס עוקבת אחר משפחת סטראקר החיה בפרפברים האמריקאיים, עד ששני ילדיה נחשפים כמוטאנטים (נטלי אלין ליד ופרסי היינס ווייט), כשאב המשפחה (סטיבן מוייר) רודף אחר מוטאנטים למחייתו עבור הממשלה. מובן שהתגלית על ילדיו משנה את הקלפים, והמשפחה נאלצת לעזוב את חייה הרגילים, ולהצטרף למחתרת מוטאנטית נרדפת על-ידי גופי ממשלה עוינים.

בין המוטאנטים המככבים ב-The Gifted נמצאים פולאריס (אמה דומאנט), חביבת הקהל מהקומיקס, בלינק (ג׳יימי צ׳אנג) ות׳אנדרבירד (בלייר רדפורד), שזוכה לגורל שונה לחלוטין מזה שזכה לו במקור הקומיקסי. מנהיג המחתרת המוטאנטית הוא אקליפס (שון טיל), דמות מקורית שהומצאה עבור הסדרה ללא מקבילה בקומיקס, אך נלקחה כהשראה מדמויותיהם של וולברין וסאנספוט (שסוף סוף יקבל נוכחות קולנועית ראויה, כשיופיע באפריל הקרוב במוטאנטים החדשים).

https://www.youtube.com/watch?v=99FVJ3vPbn4

בנתיים נראה שהעסקים בפוקס בנתיים ממשיכים כרגיל בשנה הקרובה, על אף עסקת הענק עם דיסני, שעתידה להחזיר את האקס-מן וחבריהם הביתה למארוול. אם העסקה אכן תמשיך לשלב הבא, סביר להניח שפרנצ׳ייז האקס-מן יקבל ריבוט קולנועי מוחלט, ומעניין לראות כיצד זה ישליך על The Gifted כמו גם על לגיון, הדרמה הסוריאליסטית שעוקב אחר מוטאנט-העל דייויד הולר (דן סטיבנס), הידוע בקומיקס כבנו של צ׳ארלס אקסבייר. לגיון חודשה גם היא לעונה נוספת, ומיועדת לחזור באפריל הקרוב.

עונתה הראשונה של The Gifted תסתיים ב-15 לינואר, בפרק הפינאלה הכפול. בדקו את ההתרשמות שלנו מהסדרה.

תגובות

במאמר זה

נגישות