אנימניאקס חוזרים לטלוויזיה לשתי עונות חדשות

עידן התחיות של סדרות טלוויזיה נוסטלגיות ממשיך כאשר הפעם סדרת "אנימניאקס" משנות ה-90 תחזור למסך עבור מנויי שירות הסטרימינג Hulu

עשרים שנה אחרי, הקלאסיקה הקרטונית הניינטיזית אנימניאקס מקבלת תחיה טלוויזיונית על-ידי הולו. שירות הסטרימינג ישתף פעולה עם מחלקת הטלוויזיה של אמבלין, החברה שהקים סטיבן ספילברג, ומחלקת האניציה של האחים וורנר כדי להחזיר את שלישית האחים האייקונית. ספילברג ישוב להפיק בפועל את הסדרה, שפרקיה החדשים יגיעו למסך רק ב-2020.

התחיה הזו כמובן לא מגיעה כהפתעה, בעודנו נמצאים בשלהי עידן התחיות הטלוויזיוניות. רק השנה נטפליקס יצאו עם חידוש משלהם לסדרת אנימציה אחרת אהובה, אוטובוס הקסמים, והיה זה רק עניין של זמן עד שמישהו יעורר את יאקו, וואקו ודוט. במסגרת העסקה, מדווח כי הולו רכשו את הזכויות לספריית הפרקים המקוריים המלאה של הסדרה, כמו גם של הסיטקומים המקבילים וחביבי הקהל, פינקי והמוח ועלילות טייני טון. 

ריצתה המקורית של אנימניאקס החלה ב-1993, והסתיימה לאחר חמש שנים בפרק ה-99 שלה. הקומדיה המצויירת זוכת פרסי-האמי עקבה אחרי האחים וורנר, שחיו במגדל המים המפורסם של וורנר (בו הם היו כלואים במשך עשורים רבים), ועשו הרבה בלאגן ברחבי האולפנים. הפרקים היו בנויים ממערכונים קומיים מקוריים ללא פורמט קבוע, שהציגו מגוון רחב של דמויות, שעתידות לשוב לבקר בסדרה החדשה (בינהן פינקי והמוח כמובן).

קרייג ארוויץ, סגן נשיא תוכן בהולו אמר בהכרזה ״אנחנו לא יכולים לחכות לעבוד עם סטיבן ספילברג, וכל צוותי אמבלין והאחים וורנר, להביא עוד מערכונים, קאטצ׳פרייזים, שירים וצחוקים מהאנימניאקס לילדים ומבוגרים בכל מקום. עכשיו אחד מהפרנצ׳ייזים המצויירים האהובים, חדשניים ומצחיקים בהיסטוריה, האנימניאקס והקאסט של דמויות שנונות שלו יכול להמשיך לחיות בהולו״. ספילברג עצמו הוסיף ״אני כל כך מרוצה וגאה שלאנימניאקס יהיה בית בהולו, יחד עם האחים וורנר אנחנו מחפשים להביא קהל חדש ומעריצים ותיקים לעולם המטורף הזה של יאקו, וואקו ודוט״.

אנחנו קוראים ראשונים שעם המודעות החברתית של היום, אפשר לנחש שבסדרה החדשה תהיה זו דוט שתגיד בנלהבות ״שלום, אח!״.

תגובות

במאמר זה

נגישות