תמונות חדשות ואפלות מהפקת “הפניקס האפלה״

התמונות החדשות שנחשפו מתוך "הפניקס האפלה" חושפות בפנינו דמויות חדשות וגם קצת מאחורי הקלעים של הפקת הסרט האחרון של פוקס עם מותג האקס-מן

רגע לפני שמשפחת האקס-מן חוזרת הביתה לידיים הבטוחות של מארוול ודיסני, 2018 תביא לנו שלושה סרטים אחרונים של הפרנצ׳ייז תוצרת פוקס. הפרנצ׳ייז, שהתניע את ז׳אנר גיבורי-העל מחדש עם אקס-מן בשנת 2000 הרחוקה, חוזר שוב לסיפור האייקוני של ג׳ין גריי והפניקס באקס-מן: הפניקס האפלה, שמיועד לצאת לבתי הקולנוע עם תחילת נובמבר. שני הסרטים האחרים יהיו המוטאנטים החדשים, שלוקח כיוון של אימה (14.4), ודדפול 2 המצופה (31.5).

בשבוע שעבר צצו לפני השטח האינטרנטי תמונות חדשות מהפקת הפניקס האפלה, בו יחזרו לככב ג׳יימס מאקאבוי כצ׳ארלס אקסבייר, מייקל פסבנדר כמגניטו, ג׳ניפר לורנס כמיסטיק וסופי טרנר (המוכרת בעיקר מתפקידה כסנסה במשחקי הכס) כג׳ין גריי העוצמתית, שכוחה מעורר צרות רבות. נראה שזה כולל צרות מהסוג שגורמות לחברי האקס-מן להיאסף להלוויה בעקבותיהן, לא מאורע בלתי-שכיח במחוזות אחוזתו של אקסבייר.

התמונה החדשה והמסקרנת ביותר היא זו שמציגה את התוספת החדשה של הפרנצ׳ייז, השחקנית ג׳סיקה צ׳סטיין המוערכת (בין כוכבים, להציל את מארק וואטני), כדמות חייזרית בעלת שיער בלונדיני בוהק (בניגוד לג׳ינג׳י המזוהה של צ׳סטיין). דמותה של צ׳סטיין נשארה בגדר מיסתורית, אך נאמר כי היא תהיה נבלית מרכזית, ולראשונה גם שמה נחשף – סמית׳. כלומר, שם הדמות האמיתי ככל הנראה נשמר בסודיות הפקתית, מאחר ואין מקבילה חשובה במקור הקומיקסי לשם הגנרי הנבחר.

עוד מי שניתן לראות בתמונה מאחורי הקלעים הוא סיימון קינברג נותן הנחיות לפסבנדר. קינברג תסריטאי ומפיק מהותיקים ומשפיעים ביותר של הפרנצ׳ייז, שכעת לראשונה לקח על עצמו את כסא הבימוי עם הפניקס האפלה, כשהוא מחליף את בריאן סינגר, ויהיה מסקרן לראות מה יביא איתו.

הנסיון הקודם של פוקס עם סאגת הפניקס האפלה, סיפור מוכר ואהוב מהמקור בקומיקס, הסתיים באחד מסרטי הקומיקס הכי מושמצים ופחות אהודים, אקס מן: המפלט האחרון מ-2006, כך שזו ההזדמנות הנוספת (והאחרונה) שלהם להצליח לספר את הסיפור. נזכיר ששיבוץ הפניקס האפלה לסוף השנה בנובמבר אומר שזו עשויה להיות הפרידה שלנו מהאקס-מנים כפי שאנחנו מכירים אותם. סביר מאוד להניח שדיסני, מארוול וקווין פייגי יעדיפו לעשות לפרנצ׳ייז ריבוט מוחלט כדי לשלבו ביקום הקולנועי של מארוול בצורה איכותית ואמינה, ובלי הבלאגן הידוע לשמצה שמתחולל בהמשכיות שלו, זאת בתקווה שפוקס יתנו לקבוצה האגדית את הקלוז׳ר הראוי להם.

תגובות

במאמר זה

נגישות