סופי: העונה האחרונה של משחקי הכס תגיע לא לפני 2019

רשת הכבלים האמריקאית HBO הודיעה באופן רשמי כי שנת 2018 תהיה נטולת "משחקי הכס", והעונה האחרונה תעלה לשידור לא לפני השנה הבאה

זה רשמי: לאחר שמועות במשך חודשים, HBO סוף סוף הכריזו שענקית הטלוויזיה משחקי הכס תעדר מהמסך בשנה הקרובה, ועונתה השמינית והאחרונה תגיע רק ב-2019.

בקיץ האחרון, מגזין EW פרסם את האפשרות שמשחקי הכס תדלג על 2018: צמד השואוראנרים, דייויד בניוף ודן ווייס, הסבירו שהם מתכננים לקחת שנה וחצי כדי לעצב את שעותיה האחרונות של הסדרה, כדי שיהיו כמה שיותר מרהיבות ומספקות. מאז, גם סופי טרנר, שמגלמת בסדרה את סנסה סטארק, הספיקה להשמיט את המידע שהיא עצמה לחלוטין מצפה שהסדרה תחזור רק ב-2019. אבל עכשיו HBO לראשונה אומרים את זה רשמית, למרות שלא הוסיפו מידע בנוגע לאיזה חלק במהלך שנה יש לצפות, החל מינואר ועד דצמבר. זה כנראה לא תלוי רק בהחלטות יצירתיות של ההפקה בלבד, ויותר בהחלטות עסקיות של הרשת, שבכל הנוגע למספר המנויים שלה היא נשענת משמעותית על הנוכחות של משחקי הכס.

קהל הצופים האדוקים ברחבי העולם, שממשיך להתרחב משנה לשנה, יאלצו להמתין למעלה משנה כדי לגלות כיצד דרמת הפנטזיה האפית תסגור את קצוותיה, ומי יהיה האחרון (או תהיה האחרונה) לשבת בכס הברזל. זאת לאחר שעונתה השביעית של סדרת-הדגל של HBO, והלהיט הכי גדול בהיסטורית רשת הכבלים, הסתיימה בקליף האנגר משנה-משחק, וכל קווי העלילה שלה נשארו פתוחים. צריך לזכור גם שהעונה השמינית תמנה שישה פרקים בלבד.

החדשות הטובות הן שמי שפספס את התופעה התרבותית הטלוויזיונית הגדולה של העשור, יוכל להשלים במהלך השנה הקרובה את שבע העונות ששודרו עד כה, ולהצטרף לשאר העולם בחגיגות הסיום ב-2019.

בנתיים, במחוזות הסופר מאחורי משחקי הכס, ג׳ורג׳ ר. ר. מרטין, דחיקת פרמיירת העונה האחרונה נותנת לו אולי מרחב להוציא את ספרו הבא והמאוד מצופה בסדרת שיר של אש ושל קרח. במקביל הוכרז כי העיבוד הטלוויזיוני למותחן המד״ב Nightflyers שלו, שבשנה שעברה אושר להפקת פיילוט, הוזמן כעת לסדרה שלמה בערוץ SyFy. נטפליקס יפיקו-במשותף עם יוניברסל (הבעלים של SyFy), ולשמחתנו יפיצו את הסדרה מחוץ לארה״ב.

תגובות

במאמר זה

נגישות