האם סרט הסולו של באטמן מצא את הבמאי החדש שלו?

דיווחים ברחבי הרשת טוענים שאולפני האחים וורנר פנו אל הבמאי מאט ריבס כדי שיחליף את בן אפלק שפרש, אך העסקה בין שני הצדדים עוד לא נחתמה

בן אפלק

לאחר פרישתו של בן אפלק מבימוי סרט הסולו של באטמן, The Batman, האחים וורנר בדרך לחתום עסקה עם הבמאי מאט ריבס, כך לפי דיווח ב-Variety. בשלב זה העסקה עוד לא נחתמה ולכן דבר אינו סופי.

עולם הריבוטים לא זר לריבס, שביים את שני הסרטים האחרונים בטרילוגיה המאותחלת של כוכב הקופים, כשהסרט השלישי המצופה, כוכב הקופים: הקרב, עתיד לשבור קופות בקיץ הקרוב. הוא גם ביים את הרימייק האמריקאי לסרט הערפדים האימה-רומנטי השוודי Let the Right One In. לריבס בנוסף יש חבר ילדות די ידוע, העונה לשם ג׳יי ג׳יי אברהמס, והם אף יצרו יחד את סרט המפלצות והפאונד פוטג׳ האהוב, קלוברפילד, כשריבס היה במאי הסרט, ואברהמס כידוע הפיק אותו. השניים בנוסף גם יצרו את דרמת הטלוויזיה פליסטי.

לקראת סוף ינואר ולאחר שמועות ממשוכות, אפלק הכריז כי הוא פורש מבימוי הסרט בכיכובו בטענה שבאטמן הוא מסוג הדמויות שמליונים שומרים עבורן מקום מיוחד בלב, ולכן דורש ״פוקוס, תשוקה ואת ההופעה הכי טובה שהוא יכול להעניק, והתבהר כי לא יוכל לבצע את שתי העבודות (משחק ובימוי) ברמת הנדרש״. אפלק הוסיף כי הוא נשאר ״מחוייב לפרוייקט לחלוטין, ומצפה להביא אותו לחיים למען המעריצים ברחבי העולם״.

לאפלק עדיין תהיה יד בהכוונת סרט הסולו של גיבור-העל האייקוני, לאחר שכתב את התסריט של The Batman עם ג׳ף ג׳ונס. ג׳ונס בשנה שעברה מונה לעמוד, יחד עם ג׳ון ברג, בראש סרטי DC/WB, כמקבילה לקווין פייגי ביקום הסינמטי של מארוול. בנוסף הוא כתב את התסריט לוונדר וומן, שיגיע אלינו ביוני הקרוב.

אפלק גילם את באטמן לראשונה בשנה שעברה בבאטמן נגד סופרמן: שחר הצדק, שספג ביקורות קשות, אך אפלק עצמו זכה למחמאות רבות בתפקיד. בנובמבר הקרוב נראה אותו שוב מככב כגיבור עם הגלימה שלוקח את החוק לידיו בסרט הראשון מתוך שניים של ליגת הצדק.

 

 

תגובות

במאמר זה

נגישות